Bukartam uzvaras “bullītis” mačā pret Dzierkalu un Binduli

09/10/2022 22:31
Roberts Bukarts

Čehija

Latvijas uzbrucējs Roberta Bukarts svētdien Čehijas hokeja ekstralīgā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli un uzvaras “bullīti”. Bukarta pārstāvētā Vītkovices “Ridera” viesos ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala un aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvēto Česke Budejovices “Motor”.

Bukarts un Dzierkals abi ar rezultatīvām piespēlēm atzīmējās otrajā periodā. Vispirms Dzierkals palīdzēja panākt 1:1, bet pēc tam Bukarts sekmēja, ka rezultātu izlīdzina viesi – 2:2. Pēcspēles metienu sērijā Bukarts savu “bullīti” iemeta, turpretī Dzierkals bija neprecīzs.

Citā mačā komandas vienīgajos vārtos asistēja Kristaps Zīle un Jānis Jaks, viņu un Ralfa Freiberga pārstāvētajai Litvīnovas “Verva” izbraukumā ar 1:4 (0:3, 0:0, 1:1) zaudējot Tršinecas “Ocelārži”, kuras sastāvā arī bija viens latviešu aizsargs, Kārlis Čukste. Tikmēr uzvaru svinēja uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav”, kas mājās ar 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pārspēja Brno “Kometa” vienību. Turpretī “sauso” zaudējumu piedzīvoja aizsargu Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno “Rytīrži”, kas viesos ar 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) atzina “Olomouc” pārākumu.

Šīs sezonas sākumā Čehijas ekstralīgas komandu sastāvos ir 11 Latvijas hokejisti. Visaugstāk turnīra tabulā ir aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētā Liberecas “Bīlī Tygrži”, kas pēc deviņiem mačiem atrodas otrajā pozīcijā.

Slovākija

Slovākijas Ekstralīgā rezultatīvas spēles aizvadījuši latviešu hokejisti Mārtiņš Karsums un Filips Buncis.

Karsums “Liptovský Mikuláš” uzvarā (3:1) pār “Banská Bystrica” uz laukuma pavadīja 21 minūti šajā laikā gūstot divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli. reizes. Hokejists šosezon aizvadītajās astoņās cīņās iekrājis deviņus (7+2) punktus.

Savukārt Buncis uz laukuma pavadīja 16 ar pusi minūtes. Vārtus gūstot skaitliskajā mazākumā. Buncis šobrīd ir sakrājis trīs (1+2) punktus.

Vācija

Vācijas līgā (DEL) trešo neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja uzbrucēja Mika Indraša vienība Švenningeras “Wild Wings”, savā laukumā piekāpjoties (0:1) Frankfurtes “Löwen”. Spēlēto 18 minūšu laikā hokejists uzvarēja vienā iemetienā un divreiz meta pa vārtiem.