Bukartam uzvaras “bullītis” pret Cibuļski un Džeriņu Čehijas čempionātā (VIDEO)

29/09/2017 21:59
Roberts Bukarts HK

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts piektdien iemeta uzvaras “bullīti”, bet aizsargs Ralfs Freibergs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas čempionāta spēlē, kaldinot viņu un Riharda Bukarta pārstāvētās Zlīnas “Aukro Berani” komandas uzvaru.

“Aukro Berani” latviešu hokejistu komandu derbijā savā laukumā ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja uzbrucēja Andra Džeriņa un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvēto Hradeckrālovas “Mountfield”.

Freibergs pamatlaikā asistēja komandas vienīgo vārtu guvumā. Savukārt Roberts Bukarts bija vienīgais no desmit abu komandu hokejistiem, kurš spēja realizēt “bullīti”, kamēr Freibergs savu iespēju neizmantoja.

Freibergs 22 minūtēs un 56 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Robertam Bukartam 22 minūtēs un 34 sekundēs četri metieni pa vārtiem, bet viņa jaunākajam brālim Rihardam nepilnās desmit minūtēs viens metiens pa vārtiem un viens zaudēts iemetiens.

Freibergs un Rihards Bukarts maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Robertam Bukartam tas bija negatīvs -1, jo viņš bija laukumā vienīgajos zaudētajos vārtos.

Tikmēr Cibuļskis 21 minūtē un astoņās sekundēs veica trīs metienus un bloķēja vienu pretinieku raidījumu, kā arī tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1, jo bija laukumā komandas vienīgajos gūtajos vārtos.

Savukārt Džeriņš nebija šīs spēles pieteikumā.

Čehijas čempionāta kopvērtējumā līderpozīciju ar 18 punktiem astoņās spēlēs ieņem Plzeņas “Škoda” un Brno “Kometa” vienības, bet “Aukro Berani” un “Mountfield” ar deviņiem punktiem ir devītajā un desmitajā pozīcijā 14 komandu konkurencē.