Bukartam vārti Vācijā, Šveicē pārtrūkst Punnenova uzvaru sērija

22/11/2019 23:16

Ar vārtu guvumu Vācijas spēcīgākās hokeja līgas (DEL) spēlē izcēlies Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts, kurš kaldināja “Dusseldorf” vienības panākumu ar 6:5 pār “Ingolstadt” hokejistiem.

23 gadus vecais latvietis atklāja spēles rezultātu, kad trešajā minūtē guva savus piektos vārtus šajā sezonā. Bukarts uz ledus pavadīja mazliet vairāk nekā 12 minūtes, izdarot četrus metienus pa vārtiem un bloķējot vienu metienus.

Šosezon Rihards izcēlies ar 18 spēlēs gūtiem septiņiem rezultativitātes punktiem: pieciem gūtiem vārtiem un divām piespēlēm.

Uzvaru sērija pārtrūka latviešu vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētājai Šveices spēcīgākās līgas (NLA) komanda Langavas “Tigers”, kuri izbraukumā ar 1:4 atzina “Biel” vienības pārākumu. Latviešu vārtu vīrs atvairīja 28 no 31 sāncenšu raidītā metiena.

Trīs vārtus mājinieki guva pēc vairākuma izspēlēm, bet pēdējos vārtus “Biel” vienība iemeta, kad Punnenovs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Punnenovs iepriekš bija kaldinājis “Tigers” piecu panākumu sēriju līgā, vārtos stājoties visās uzvarās.

Pie panākuma tika Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Laussane” komanda, kas izbraukumā ar 3:2 tika galā ar “Bern” vienību. Latviešu uzbrucējs šajā spēlē ar rezultatīvām darbībām neizcēlās, laukumā pavadot 17:51 minūti, kuras laikā izdarīja piecus metienus pa vārtiem. Tāpat Ķēniņš nopelnīja četras soda minūtes un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

21 sezonas spēlē 28 gadus vecais uzbrucējs ticis pie desmit rezultativitātes punktiem: vārtu guvums un deviņas piespēles.

Savukārt talantīgā Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” savu skatītāju priekšā ar 3:4 papildlaikā atzina “Fribourg” hokejistu pārākumu. Smirnovs pie rezultativitātes punktiem netika, laukumā pavadot 11:30 minūtes. Deniss pa vārtiem meta divas reizes, bet pretinieku metienus bloķēja vienu reizi.

Smirnovs, kurš šajā sezonā nostiprinājies Ženēvas komandas pamatsastāvā, aizvadītajās 22 spēles ticis pie desmit punktiem: trīs vārtu guvumi un septiņas piespēles.

Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs laukumā pavadīja 23:53 minūtes, bet viņa pārstāvētā Zlīnas “Berani” izbraukumā ar 2:0 pārspēja Pardubices “Dynamo” hokejistus. 28 gadus vecais latvietis cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Freibergs 21 spēlē ticis pie deviņiem rezultativitātes punktiem: diviem vārtu guvumiem pievienotas septiņas piespēles.