Bukarts ar Džeriņu rezultatīvi komandu zaudējumos

26/01/2018 23:01
Roberts Bukarts HK

Latvijas hokeja izlases uzbrucēji Andris Džeriņš un Roberts Bukarts piektdien guva pa rezultatīvai piespēlei Čehijas čempionāta spēlēs, kurās viņu pārstāvētās komandas cieta zaudējumus.

Džeriņa un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mounrtfield” līgas vadošo komandu duelī viesos ar rezultātu 2:3 (2:2, 0:1, 0:0) piekāpās kopvērtējuma līderei Plzeņas “Škoda” vienībai.

Džeriņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja septiņus no 15 iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Tikmēr Cibuļskis uz ledus bija septiņas sekundes ilgāk, vienu reizi metot pa vārtiem un tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Džeriņš šosezon Čehijas čempionātā 35 spēlēs ir guvis piecus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles, bet Cibuļskis 44 mačos ticis pie septiņiem vārtiem un deviņas reizes asistējis partneriem.

Savukārt Bukarta un aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” izbraukumā ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) zaudēja Brno “Kometa” vienībai.

Bukarts nospēlētajās 17 minūtēs un 59 sekundēs četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un tika pie desmit minūšu soda par nesportisku rīcību, maču noslēgdams ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Freibergs 18 minūtēs un 39 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem un arī tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Bukarts šosezon Čehijas čempionātā 42 spēlēs guvis 17 vārtus un veicis 20 rezultatīvas piespēles, būdams līgas piektais rezultatīvākais hokejists un septītais labākais snaiperis, kamēr Freibergs 44 mačos atzīmējies ar trim vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm.

Čehijas čempionāta līderpozīcijā ar 94 punktiem 44 spēlēs atrodas Plzeņas “Škoda” komanda, kurai ar 83 punktiem 44 mačos seko “Mountfield”. Savukārt “Aukro Berani” ar 60 punktiem ieņem desmito vietu 14 komandu vidū.