Bukarts: Ar Hārtliju ir bijis arī mazs konflikts

Roberts Bukarts, sportazinas.com
Roberts Bukarts | Foto: AP Photo/Petr David Josek

Latvijas izlases un Kontinentālās hokeja līgas () kluba Čerepovecas “Severstal” spēlētājs sarunā ar Armandu Puči un Oļegu Sorokinu raidījumā “Hat-trick” atcerējās valstsvienībā pavadīto laiku, savas karjeras izmaiņas, kā arī vērtēja hokejistu profesionālismu.

“Manā izprantē, tie, kas sevi dēvē par profesionāliem hokejistiem, kādi 75% nemaz tādi nav. Uzskatu, ja tu sevi sauc par profesionāli, tad ir jābūt ne tikai uz laukuma, bet arī ārpus. Daudziem patīk izmantot profesionāla hokejista statusu, jo viņiem maksā par to. Vai realitātē viņi tādi ir? Grūti pateikt,” secina Bukarts.

“Vienā brīdī savā karjerā sapratu, ka man ir kaut kas jāmaina. Man ir savs fiziskais treneris, man bija savs fizioterapeits, man bija dakteris, kuram es jebkurā brīdī varēju piezvanīt un sarunāt vizīti, kā arī savs uztura speciālists. Man liekas, ka tās ir tās lietas, kas pacēla mani kājās hokejā,” skaidro hokejists.

“Ir bijis tā, ka man Bobs Hārtlijs prasa, ar ko un kā man labāk spēlēt kopā. Ar Bobu ir bijis arī mazs konflikts. Esmu pieradis vairākumu izspēlēt uz vienu vai uz otru pusi pie borta, bet kādā treniņā biju ielikts vidū. Par vairākumu atbild Artis Ābols, es viņam prasīju, vai tie ir vienkārši izlikti spēlētāji, kuriem jāiet laukumā vairākumā, vai tās ir pozīcijas, kurās jāstāv. Viņam īsti atbilde nebija, tad paprasīju Bobam. Viņš bija neapmierināts un teica, ka man būs jāstāv tur, kur viņš teiks,” atceras Bukarts.

“Zinot Bobu, tā ir apgrieztā psiholoģija. Lai tu izej ārā un pierādi to, ka tā ir tava vieta, ka tu gribi spēlēt, ka vairākums būs labs, jo tu ej laukumā,” uzskata uzbrucējs.

Maijā kļuva zināms, ka pēc piecām sezonām Čehijā 29 gadus vecais Bukarts atgriežas KHL un karjeru turpinās “Severstal” vienībā. Aizvadītajā sezonā Bukarts pārstāvēja Ostravas “Vitkovice Ridera”, kur 47 mačos iemeta 16 ripas un atdeva 26 piespēles, kļūstot par komandas rezultatīvāko hokejistu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par