Bukarts ar vārtiem papildlaikā kaldina komandas panākumu pār Jāgra “Rytiri”

22/09/2019 20:50

Šodien trīs latviešu hokejisti atzīmējušies ar rezultativitātes punktiem Čehijas čempionātā. Visproduktīvākais bija Roberts Bukarts, kurš izcēlās ar uzvaras vārtiem pret Kladno “Rytiri”.

Roberts Bukarts atzīmējās ar vārtu guvumu un piespēli, palīdzot Ostravas “Vitkovice Ridera” papildlaikā tikt galā ar Jaromira Jāgra pārstāvēto “Rytiri” – 3:2. Latviešu uzbrucējam 18:18 minūtes uz ledus, pieci metieni un +2 lietderība. Tieši Bukarts guva uzvaras vārtus, atzīmējoties overtaima 26. sekundē. Piecos mačos uzbrucējs guvis trīs vārtus un atdevis sešas piespēles.

Tršinecas “Ocelari” pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, svinot uzvaru pār Litvinovas “Verva” ar 3:2. Otrais lielākais spēles laiks uzvarētāju rindās ir Latvijas izlases aizsargam Guntim Galviņam, kurš laukumā pavadīja 21:55 minūtes. Hokejists izdarīja vienu metienu pa vārtiem, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderību -1.

Joprojām nespēj uzvarēt līgas pastarīte Zlinas “Berani”, kas piekāpās Plzeņas “Škoda” ar 4:5. Zaudētāju rindās visvairāk nospēlēja Ralfs Freibergs – 22:18 minūtes, atzīmējoties ar piespēli vienā no vārtu guvumiem.

Piespēli izdarīja arī Oskars Cibuļskis, bet viņa pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” svinēja trešo panākumu pēc kārtas, pārspējot Pardubices “Dynamo” ar 2:1. Latviešu aizsargs laukumā pavadīja 17:19 minūtes un izdarīja trīs metienus pa vārtiem. Viņa komandas biedrs Māris Bičevskis viņam atvēlētajās 13:56 minūtes ar rezultativitāti neatzīmējās, uzvarot astoņus no 21 iemetiena.