Bukarts ar vārtu guvumu kaldina savas komandas uzvaru Vācijā, Galviņa “Ocelari” grauj Jagra klubu

27/10/2019 21:22

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts svētdien guva vārtus Vācijas augstākās līgas (DEL) mačā, palīdzēdams “Dusseldorf” komandai izcīnītu uzvaru.

Diseldorfas vienība mājās ar 4:2 (2:0, 0:2, 2:0) pārspēja Īzerlonas “Roosters” vienību.

Bukarts izcēlās pirmā perioda vidū, kad panāca 1:0. Latviešu uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Bukarts šosezon 14 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Čehija

Čehijas ekstralīgā aizsargs Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” savā laukumā ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās Karlovi Vari “Energie” komandai.

Freibergs laukumā pavadīja 25 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem, vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -3.

Citā mačā aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrāloves “Moutnfield” viesos ar 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) apspēlēja Liberecas “Bily Tigry”. Cibuļskis uz ledus pavadīja 19 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar vienu noraidījumu, vienu metienu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Ostravas “Vitkovice Ridera” izbraukumā ar 4:3 (0:0, 2:0, 1:3, 0:1) pārspēja “Olomouc”. Bukarts šajā mačā palika ārpus pieteikuma.

Aizsarga Gunta Galviņa Tršiņecas “Ocleari” viesos ar 7:1 (1:0, 4:0, 2:1) sagrāva Kladno “Rytyri” komandu. Latvietis šajā mačā uz ledus atradās 15 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā izcēlās ar viennu spēka paņēmienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs Māris Bičevskis svētdien ar uzvaru debitēja Čehijas augstākās līgas komandā “Mlada Boleslav”. Bičevska jaunā komanda viesos ar 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) pārspēja Pardubices “Dynamo”.

Bičevskis šajā duelī nospēlēja 14 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā uzvarēja četros no deviņiem iemetieniem, tika pie divām soda minūtēm un negatīva lietderības koeficienta. Jau ziņots, ka tikai šonedēļ Hradeckrālovas “Mountfield” pārtrauca sadarbību ar Bičevski.