Bukarts Čehijas līgas ceturtdaļfinālu sāk ar vārtiem un uzvaru

17/03/2023 23:32
Roberts Bukarts

Šovakar Čehijas ekstralīgas ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā Roberta Bukarta pārstāvētā Ostravas “Vitkovice Ridera” ar 3:2 pārspēja Brno “Kometa”, izvirzoties vadībā ar 1-0.

Pieredzējušais uzbrucējs bija precīzs pirmā perioda 14. minūtē, atklājot mača rezultātu. Kopš tā brīža “Vitkovice Ridera” visu spēli bija vadībā, svinot pirmo uzvaru sērijā.

Bukarts laukumā pavadīja 17 minūtes un 44 sekundes. Latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderību +2.

Slovākija

Filips Buncis izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kas neglāba viņa pārstāvēto “Nitra” no zaudējuma ar 2:5 pret “Košice” Slovākijas līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā un nonāca iedzinējot sērijā ar 0-1. Ar identisku rezultātu zaudēja arī Patrika Zabusova pārstāvētā “Dukla Michalovce”, piekāpjoties Bratislavas “Slovan”.

Zviedrija

Arī Rodrigo Ābols izdarīja rezultatīvu piespēli, palīdzot “Orebro” Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla sēriju pret “Timra” sākt ar uzvaru – 4:1. Ābols nospēlēja 16 minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderību +1, bet Rihardam Marenim vien 68 sekundes laukumā. Rezultāts sērijā 1-0.

“Allsvenskan” jeb Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā Kristera Gudļevska pārstāvētā “Modo” ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā ar 3:1 pieveica AIK un svinēja pirmo uzvaru – 1-0.

Citas līgas

Artūra Kuldas pārstāvētājai “Villach” pēc zaudējuma pret KAC papildlaikā ar 2:3 sezona noslēgusies, ceturtdaļfināla sērijai noslēdzoties ar 1-4. Pretinieku sastāvā Rihards Bukarts laukumā neparādījās nevienā spēlē.

Tikmēr Dānijā Gunārs Skvorcovs guva vārtus, viņa pārstāvētajai Odenses “Bulldogs” zaudējot “Herlev” ar 3:6, rezultātam sērijā kļūstot 1-3. Zaudējumu cieta arī Andra Džeriņa pārstāvētā Herningas “Blue Fox” – 1:4 pret “Frederikshavn”, rezultāts sērijā ar 2-2.