Bukarts gūst divus pirmos vārtus sezonā un atnes “Severstal” uzvaru

21/10/2020 21:10
Roberts Bukarts

Pateicoties diviem latviešu uzbrucēja Roberta Bukarta vārtiem, šovakar uzvaru svinēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Čerepovecas “Severstal”, kas ar 2:0 pārspēja “Sochi”.

Bukartam tie bija pirmie vārti šajā sezonā. Viņam septiņās spēlēs “Severstal” rindās tagad ir 3 (2+1) punkti.

Pirmo golu latvietis iemeta spēles otrā perioda piektajā minūtē, bet pēc nepilnām astoņām minūtēm Bukarts realizēja bullīti.

Latviešu hokejists laukumā pavadīja 15 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā piecas reizes meta pa vārtiem un guva divus vārtus. Viņa izdarīto metienu skaits bija otrs lielākais komandā.

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz” šodien ar 4:3 apspēlēja Ufas “Salavat Yulaev”. Daugaviņš laukumā pavadīja 19 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā punktus neguva. Latvietis uzvarēja divos no trijiem iemetieniem, kā arī veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu.