Bukarts iekrāj divus punktus uzvarētā ekstralīgas mačā

12/12/2021 23:32
Roberts Bukarts

Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien guva vārtus un atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehija ekstralīgas mačā, sekmējot Vītkovices “Ridera” komandas uzvaru. “Ridera” mājās ar rezultātu 6:1 (1:1, 4:0, 1:0) uzveica Karlovi Vari “Energie”.

Bukarts izcēlās otrā perioda pirmajā minūtē, kad vairākumā raidīja ripu tukšā vārtu stūrī, tobrīd panākdams 2:1. Viņš guva vārtus, kas vēlāk mājiniekiem izrādījās uzvaru nesošie. Bukarts šajā duelī uz ledus pavadīja 12 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. “Ridera” vienības aizsargs Guntis Galviņš traumas dēļ nespēlēja.

Citā spēlē vārtu guvumā asistēja aizsargs Uvis Jānis Balinskis, kura pārstāvētā Litvīnovas “Verva” savā laukumā ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) uzveica Liberecas “Bīlī Tygri”. Savukārt uzbrucējs Māris Bičevskis atzīmējās ar 17 uzvarētiem no 23 iemetieniem, kamēr viņa pārstāvētā “Mlada Boleslav” mājās ar 2:4 (1:2, 1:2, 0:0) atzina Pardubices “Dynamo” pārākumu.

Tikmēr uzvaru svinēja aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices “Motor”, kas savu tribīņu priekšā ar 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) uzveica Kladno “Rytīrži”. Tāpat uzvaru izcīnīja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals un Plzeņas “Škoda”, kas izbraukumā ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:0) guva virsroku pār Tršinecas “Ocelārži”. Turpretī zaudējumu cieta uzbrucēja Patrika Zabusova un aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kas viesos ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Brno “Kometa” hokejistiem.

Ceturtā turnīra tabulā ar 54 punktiem 31 spēlē ir “Škoda”, 48 punkti 30 dueļos un piektā vieta ir “Ridera” vienībai, bet 47 punktus 30 mačos guvusi septītajā pozīcijā esošā “Mlada Boleslav”. Ar 41 punktu 29 un 30 spēlēs desmitā un 11. ir attiecīgi “Motor” un “Verva”, bet “PSG Berani” ar 20 punktiem 30 cīņās ieņem pēdējo vietu līgā. Ekstralīgā spēlē 15 komandas.