Bukarts izdara rezultatīvu piespēli, tomēr ”Eisbaren” zaudē izšķirošajā spēlē par titulu (VIDEO)

26/04/2018 23:03
Rihards Bukarts, Sportazinas.com

Izšķirošajā spēlē par Vācijas čempionu titulu zaudējumu piedzīvoja latviešu uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Berlīnes ”Eisbaren”, kas šovakar ielaida četrus vārtus jau pirmajā trešdaļā un viesos ar 3:6 atzina Minhenes ”Red Bull” pārākumu (3-4).

”Eisbaren” pirmajā trešdaļā izdarīja 16 metienus pa pretinieku vārtiem, taču nespēja pārvērst savu pārsvaru uz tablo. Lai gan pirmā perioda vidū viesi realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzījās vadībā (1:0), ”Red Bull” nepilnu septiņu minūšu lakā iemeta četras ripas un līdz pirmajam pārtraukumam panāca 4:1.

Otrā perioda vidū laukuma saimnieki izmantoja vēl vienu pretinieku noraidījumu un ieguva jau četru vārtu pārsvaru (5:1), taču ar Bukarta palīdzību ”Eisbaren” noslēdzošās trešdaļas ievadā samazināja rezultāta starpību līdz trīs ripu deficītam – 2:5.

Kaut gan pēc nedaudz vairāk nekā divām minūtēm ”Red Bull” atjaunoja četru vārtu pārsvaru (6:2), ”Eisbaren” nepadevās un pēc 64 sekundēm vēlreiz samazināja rezultāta starpību – 3:6. Pietuvoties tuvāk un atgriezt intrigu viesiem gan neizdevās.

”Red Bull” svinēja uzvaru septītajā finālsērijas mačā ar 6:3 un ieguva trešo titulu pēc kārtas. Savukārt ”Eisbaren” neizdevās izcīnīt savu astoto titulu.

Bukarts spēlēja viesu ceturtajā virknējumā un rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā. Tāpat latviešu uzbrucējs pirmajā perioda nopelnīja divas soda minūtes.

Rihards uz Berlīni pārcēlās vien sezonas beigās un regulārajā turnīrā ”Eisbaren” sastāvā devās laukumā tikai divos mačos, tomēr izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Savukārt 16 izslēgšanas cīņās latviešu uzbrucējs izcēlās ar četriem precīziem metieniem un astoņiem punktiem.

Šo sezonu Bukarts uzsāka sava brāļa Roberta Bukarta un latviešu aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētajā Zlīnas ”Aukro Berani”, taču 17 mačos viņš atzīmējās tikai ar četriem rezultativitātes punktiem (2+2) un pievienojās Latvijas klubam Rīgas ”Dinamo”, kura rindās 14 spēlēs guva vienus vārtus.