Bukarts kaldina uzvaru pār Vācijas čempioniem, Merzļikinam uzvara Šveicē

15/11/2018 23:34

Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) vienība Šveningeres “Wild Wings” savā laukumā ar 4:3 pagarinājumā pārspēja līgas čempionvienīu Minhenes “Red Bull”.

Tieši pēc latvieša piespēles pagarinājumā tika gūti uzvaras vārti.

Latviešu uzbrucējs spēlēja nomināli ceuturtajā uzbrucēju trijniekā, laukumā pavadot 13:31 minūtes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķeja vienu metienu, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Bukarts “Wild Wings” rindās aizvadījis 12 spēles, izcēļoties ar diviem vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Ar 42 punktiem 17 spēlēs turnīra līderpozīcijā atrodas Manheimas “Adler”, piekto vietu ar 31 punktu 18 mačos ieņem aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas “Panther”, bet pēdējā 14 komandu konkurencē ir 18 mačos deviņus punktus guvusī “Wild Wings”.

Uzvaru izcīnīja arī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Šveices augstākās līgas (NLA) komanda “Lugano”, kas šovakar mājās ar 5:2 pārspēja Ženēvas “Servette” hokejistus. Elvis atvairīja 33 no 35 sāncenšu metieniem.

“Lugano” izdevās tikt galā ar “Servette” – 5:2. Laukuma saimnieki jau trešajā minūtē nonāca iedzinējos, bet pirmās trešdaļas turpinājumā atbildēja ar diviem vārtiem pusminūtes laikā, izvirzoties vadībā. Beigās “Lugano” iemeta vēl divas ripas tukšos vārtos. Elvis Merzļikins atvairīja 33 no 35 metieniem (94,3%)