Bukarts nodemonstrē snaipera dotības pret Balinska komandu (VIDEO)

21/10/2022 23:04
Roberts Bukarts

Čehija

Šodien Čehijas ekstralīgā norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām Roberts Bukarts un “Vitkovice” ar rezultātu 6:3 apspēlēja Uvja Jāņa Balinska pārstāvēto “Liberec”. Bukarts šajā mačā nodemonstrēja savas snaipera dotības, gūstot divus vārtus, atnesot vienībai otros un ceturtos vārtus. Tāpat precīzs bija arī Balinskis, kurš pēc nospēlētām četrām minūtēm un 13 sekundēm atklāja spēles rezultātu.

Balinska vārtu guvums

Bukarta precīzie metieni

Vēl šodien Kārlis Čukste un “Trinec” ar rezultātu 3:2 papildlaikā pieveica Māra Bičevska pārstāvēto “Mlada Bloeslav”. Abi latvieši šajā duelī palika bez rezultativitātes punktiem. Tāpat ar rezultatīvām darbībām neatzīmējās Kristaps Sotnieks un Oskars Cibuļskis, kad viņu pārstāvētā “Kladno” ar 3:4 atzina “Karlovy Vary” pārākumu. Tikmēr Kristapa Zīles, Jāņa Jaka un Ralfa Freiberga pārstāvētā “Litvinov” ar 3:5 piekāpās “Olomouc”. Freibergs šajā cīņā nepiedalījās diskvalifikācijas dēļ, bet pirmos vārtus “Litvinov” mačā iemeta Zīle.

Slovākija

Slovākijas ekstralīgā Mārtiņš Karsums un “Liptovsky Mikulas” ar 1:5 pārliecinoši cieta neveiksmi pret Normunda Sējēja trenēto un Filipa Bunča pārstāvēto “Nitra”. Latvieši gan savus rezultativitātes punktu kontus nepapildināja. Vēlāk “Michalovce” ar Patriku Zabusovu un Vitāliju Pavlovu ierindā ar 3:4 pagarinājumā zaudēja “Poprad”. Pavlovs maču noslēdza ar vienu vārtu guvumu, bet Zabusovs nopelnīja divas rezultatīvas piespēles. Savukārt Patriks Ozols palika bez punktiem Trenčinas “Dukla” panākumā ar 5:2 pret “Presov”.

Šveice

Šveices augstākajā līgā (NL) Ronalds Ķēniņš un Ivars Punnenovs kopā ar “Lausanne” atzina “Biel-Bienne” pārākumu ar 1:4. Ķēniņš protokolā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās, bet Punnenovs tika nomainīts trešajā periodā, kad bija savos vārtos ielaidis četras ripas. Neveiksmi piedzīvoja arī Oskars Lapinskis un Langnavas “Tigers”, kas ar 0:4 kapitulēja Cīrihes “Lions” hokejistiem.

Vācija

Kaspars Daugaviņš piektdien Vācijas čempionāta spēlē guva vārtus un palīdzēja Izerlonas “Roosters” tikt pie panākuma, kamēr citā mačā Mika Indraša Šveningeres “Wild Wings” piedzīvoja neveiksmi. “Roosters” izbraukumā ar rezultātu 6:1 (3:0, 2:1, 1:0) sagrāva Berlīnes “Eisbaren”.

Daugaviņš izcēlās ar precīzu metienu 11 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām, kad guva vārtus pēc Raiena O’Konora un Kristofera Fuko piespēlēm. Latvijas hokejists uz ledus bija 18 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā ne tikai izcēlās ar vārtiem, bet arī uzvarēja piecos no trijiem iemetieniem un noslēdza maču ar lietderības koeficientu +1.

Tikmēr citā spēlē Indraša “Wild Wings” savā laukumā ar 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) atzina Ingolštates ERC pārākumu. DEL turnīra tabulā “Roosters” ar 14 izcīnītiem punktiem 12 mačos atrodas 11.vietā, kamēr Šveningeres “Wild Wings” ar 13 punktiem 13 spēlēs ieņem 13. vietu 15 komandu konkurencē.