Bukarts rezultatīvs Čehijas čempionāta spēlē

01/11/2017 00:20
Roberts Bukarts HK

Latviešu hokeja uzbrucējs Roberts Bukarts otrdien veica rezultatīvu piespēli Čehijas augstākās līgas mačā, kamēr viņa pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” komanda, kur spēlē arī Rihards Bukarts un Ralfs Freibergs, piedzīvoja zaudējumu.

“Aukro Berani” savā laukumā ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Jihlavas “Dukla”.

Roberts Bukarts rezultatīvi piespēlēja mājinieku vienīgajā vārtu guvumā, kad Davids Štjastnijs 50.minūtē izlīdzināja rezultātu. Pamatlaikā un pagarinājumā vārti vairs netika gūti, kamēr “bullīšos” uzvaru “Dukla” vienībai nodrošināja Tomāšs Kubalīks. Metienu sērijā piedalījās arī Roberts Bukarts, bet viņa izgājiens nebija sekmīgs.

Kopumā Roberts Bukarts šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un deviņas sekundes, kuru laikā bez rezultatīvas piespēles veica arī septiņus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Šosezon viņš 18 mačos atzīmējies ar astoņiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Freibergs nospēlētajās 24 minūtēs un piecās sekundēs atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Rihards Bukarts šim mačam nebija pieteikts.

Čehijas čempionāta kopvērtējumā līderpozīcijā ar 37 punktiem 18 spēlēs atrodas Plzeņas “Škoda”, kamēr ceturtā ar 34 punktiem ir aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”. Tikmēr “Aukro Berani” ar 25 punktiem ieņem astoto vietu.