Bukarts spēlē pirmajā maiņā, taču nepalīdz uzvarēt, Ozoliņam un Hārtlijam panākumi

05/09/2020 20:30
Roberts Bukarts

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Čerepovecas “Severstal” sestdien savā otrajā šīs sezonas spēlē piedzīvoja pirmo zaudējumu.

“Severstal” savā laukumā ar 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) piekāpās Ufas “Salavat Yulaev”.

Bukarts spēlēja Čerepovecas komandas pirmajā virknējumā un laukumā pavadīja 14 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās. Uzbrucējs sev atvēlētajā laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi bloķēja pretinieka mesto ripu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes par grūdienu apmalē.

Ufas komanda pirmajā periodā, pateicoties Aleksandra Kadeikina un Dmitrija Kugriševa vārtiem, ieguva divu “golu” pārsvaru. Šakirs Mukamaduļins otrajā trešdaļā guva Ufas vienības trešos vārtus, taču pēdējās 20 minūtēs vēlreiz precīzs bija Kadeikins. Savukārt mājinieku rindās vienīgos vārtus trešā perioda septītajā minūtē iemeta Dāvids Dumbadze.

Citās spēlēs Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 1:0 apspēlēja Maskavas “Spartak”, Helsinku “Jokerit” ar 3:1 uzveica Rīgas “Dinamo”, kā arī Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 2:0 uzvarēja Habarovskas “Amur”.

Vēl Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kura treneru štābā ir Sandis Ozoliņš, ar 4:3 apspēlēja Novosibirskas “Sibir”, kamēr Minskas “Dinamo” ar 5:4 papildlaikā uzveica Nursultanas “Barys”. Savukārt Bobs Hārtlijs un viņa vadītā Omskas “Avangard” ar 2:1 svinēja uzvaru pret Maskavas “Dynamo”.