Bukarts turpina būt rezultatīvs Čehijā, arī citi leģionāri tiek pie punktiem

06/02/2018 21:17
Roberts Bukarts HK

Pēdējos mačus pirms olimpisko spēļu pārtraukuma Čehijas augstākajā līgā aizvadīja latvieš leģionāri. Īpaši jāizceļ ir uzbrucēja Roberta Bukarta sniegums, kurš šobrīd atrodas lieliskā sportiskajā formā un turpina krāt rezultivitātes punktus.

Ar Bukartu kopā vienā komandā spēlē arī aizsargs Ralfs Freibergs, bet viņu pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” viesos ar rezultātu 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) pārspēja Tršinecas “Oczelarzi”.

Bukarts šajā spēlē laukumā pavadīja 19 minūtes, kuru laikā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm (pirmajā un otrajā komandas vārtu guvumā), izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, bet atradās laukuma arī divos zaudētajos vārtos, tāpec tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Jāpiezīmē, ka Bukarts pēdējo sešu spēļu laikā izcēlies ar 10 (4+6) rezultivitātes punktiem.

Freibergs šajā spēlē uz ledus pabija 20 minūtes, izcēlās ar rezultatīvu piespēli (kopā ar Bukartu asistējot otrajā vārtu guvumā), bloķēja vienu metienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Spēle šodien bija arī centra uzbrucēja Andra Džeriņa un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētajai “Mountfield” vienībai, kas viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) pārspēja “Mlada Boleslav”.

Džeriņš laukumā atradās 13 minūtes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja astoņos no 18 iemetieniem, nopelnīja vienu noraidījumu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Cibuļskis, kurš laukumā atgriezās pēc pāris spēļu izlaišanas, uz ledus pavadīja 16 minūtes, kuru laikā pielietoja spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.