Bukarts turpina būt rezultatīvs un iemet saviem īpašniekiem

11/10/2019 21:06

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts guva vārtus Čehijas spēcīgākās hokeja līgas kluba Vitkovices “Ridera” zaudējumā ar 1:5 pret Prāgas “Sparta”.

Zīmīgi, ka Bukarts ir “Sparta” īpašums, bet komanda viņu pirms sezonas izīrēja uz “Ridera” komandu.

29 gadus vecais uzbrucējs spēlēja komandas pirmajā uzbrucēju trijniekā uz ledus pavadot 22:23 minūtes, kuru laikā izcēlās ar vārtu guvumu, četriem metieniem pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem un diviem bloķētiem metieniem. Bukarts spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jaunās sezonas ievadā Bukarts ir Vitkovices komandas uzbrukuma līderis. Desmit aizvadītās spēlēs uzbrucējs izcēlies ar 13 rezultativitātes punktiem: pieciem gūtiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Citā spēlē ar rezultatīvu piespēli izcēlās aizsargs Ralfs Freibergs, kura pārstāvētā “Zlin” savu skatītaju priekšā ar 2:5 (1:1, 1:2, 0:1) zaudēja cita latviešu aizsarga Gunta Galviņa Trīņecas “Ocelari”.

Freibergs laukumā pavadīja 20:38 minūtes, asistējot komandas otrajos gūtajos vārtus. Tāpat 28 gadus vecā aizsarga kontā viens metiens pa vārtiem, divi bloķēti pretinieku metieni, bet spēli latvietis noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Galviņš savainojuma dēļ savai komandai nepalīdzēja.

Desmit spēlēs šajā sezonā Freibergs izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr laukumā nedevās aizsargs Oskars Cibuļskis un uzbrucējs Māris Bičevskis, kuru pārstāvētā Hradeckrālovas “Mounfield” mājās ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspēja “Mlada Boleslav” hokejistus.

No Latvijas hokejistu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk ir “Ocelārži”, kas ar 21 punkti 11 cīņās ir līderpozīcijā.

Zaudējumu Somijas spēcīgākajā līgā piedzīvoja uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā “Jukurit”, kas mājās ar 0:4 atzina Oulu “Karpat” komandas pārākumu. Dzierkals laukumā pavadīja mazliet vairāk kā 14 minūtes, veica četrus metienus pa vārtiem, bet cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu.

22 gadus vecais Dzierkals “Jukurit” rindās aizvadījis desmit spēles, izceļoties ar četrām rezultatīvām piespēlēm.