Bukarts turpina krāt punktus Čehijā

05/01/2020 20:53
Roberts Bukarts

Čehija

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien Čehijas čempionāta spēlē atdeva divas rezultatīvas piespēles, taču ar to nebija gana, lai Ostravas “Vītkovice Ridera” izcīnītu uzvaru. “Vītkovice Ridera” viesos ar 4:6 (2:2, 0:2, 0:2) atzina Plzeņas “Škoda” pārākumu.

Bukarts laukumā pavadīja 18 minūtes un 55 sekundes, rezultatīvi piespēlējot pirmo un otro vārtu guvumos. Tāpat uzbrucējs izdarīja trīs metienus pa vārtiem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Nepilnas sešas minūtes Ostravas komandā nospēlēja arī Frenks Razgals, kurš veica divus metienus pa vārtiem, maču noslēdzot ar neitrālu lietderību.

Citā spēlē Zlīnas “PSG Berani” ar aizsargu Ralfu Freibergu sastāvā viesos 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā guva virsroku pār Brno “Kometa” komandu.

Ralfs Freibergs laukumā pabija 23 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un pozitīva lietderības koeficienta +1.

Tāpat uzvaru svinēja Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kas viesos ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā apspēlēja Karlovi Vari “Energie”.

Guntis Galviņš spēlēja 20 minūtes un 46 sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk ir “Ocelari”, kas ar 54 punktiem 32 spēlēs ieņem piekto vietu.

Vācija

Latvijas hokeja izlases vārtsargam Kristeram Gudļevskim svētdien pārtrūka sešu uzvaru sērija Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL).

Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”, kurā spēlē Kristers Gudļevskis, viesos ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1) pagarinājumā atzina Šveningeres “Wild Wings” pārākumu. Gudļevskis šajā duelī atvairīja 27 no 30 pretinieku mestajām ripām.

Viņš DEL čempionātā laukumā bijis 12 spēlēs, kurās svinējis deviņas uzvaras, vidēji ielaidis 2,5 ripas un atvairījis 90,69% metienu. Tikai vienā no šiem 12 mačiem “Fischtown Pinguins” nav tikusi pie punktiem.

Tāpat zaudējumu svētdien cieta uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Diseldorfas EG, kas mājās ar 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) piekāpās Manheimas “Adler”.

Rihards Bukarts uz ledus pavadīja 15 minūtes un piecas sekundes, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Viņš šosezon 30 spēlēs guvis septiņus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Gudļevska komanda ar 59 punktiem 35 mačos ieņem piekto vietu DEL čempionātā, bet Bukarta klubs ar 52 punktiem 34 dueļos tabulā iekārtojies septītajā pozīcijā.