Bukarts turpina krāt punktus Čehijā

26/10/2022 22:54
Roberts Bukarts

Latvijas hokejists Roberts Bukarts trešdien Čehijas hokeja ekstralīgas mačā tika pie rezultatīvas piespēles, taču viņa pārstāvēta Vitkovīces “Ridera” piedzīvoja neveiksmi pagarinājumā. “Ridera” izbraukumā ar rezultātu 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:1) pagarinājumā atzina Prāgas “Sparta” pārākumu.

Bukarts asistēja Vitkovīces vienības pirmajos vārtos, kad spēles 52.minūtē pēc viņa piespēles vārtus guva Dominiks Lakatošs. Latvijas hokejists uz ledus bija 23 minūtes un 25 sekundes, no kurām septiņas minūtes un 47 sekundes spēlēja vairākumā. Laukumā pavadītajā laikā viņš vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Bukarts šosezon 15 aizvadītos mačos guvis deviņus vārtus un ticis pie trīs rezultatīvām piespēlēm.

Pēc 15 spēlēm Vītkovices “Ridera” ar 29 punktiem ir otrā, Māra Bičevska “Mlada Boleslav” ar 23 punktiem 14 mačos ir ceturtā, 20 punkti 12 cīņās Kārļa Čukstes Triņecas “Ocelārži” dod septīto vietu, Uvja Jāņa Balinska Liberecas “Bīlī Tygrži” ar 19 punktiem 13 cīņās ieņem devīto vietu, Mārtiņa Dzierkala un Kristofera BInduļa Česke Budejovices “Motor” ar 16 punktiem 14 dueļos ir 12., Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska Kladno “Rytīrži” ar 13 punktiem 14 cīņās ir 13.vietā, bet 14.vietā ar deviņiem punktiem 14 spēlēs 14 komandu konkurencē ir Litvīnovas “Verva”, kuras rindās spēlē Kristaps Zīle, Ralfs Freibergs un Jānis Jaks.