Bukarts turpina krāt punktus Čehijā

13/10/2019 20:19
Roberts Bukarts

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts turpināja krāt rezultativitātes punktus, bet viņa pārstāvētā Čehijas ekstralīgas komanda Ostravas “Vitkovice Rider” ar 3:5 (1:2, 1:0, 3:1) atzina “Mlada Boleslav” vienības pārākumu.

Bukarts spēlēja komandas pirmajā uzbrucēju trijniekā, uz ledus pavadot 19:33 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli, diviem metieniem pa vārtiem un divām soda minūtēm.

Jaunās sezonas desmit spēles 29 gadus vecais uzbrucējs iekrājis jau 14 rezultativitātes punktus: pieci vārtu guvumi un deviņas rezultatīvas piespēles. Latviešu uzbrucējs šobrīd ir līgas trešais rezultatīvākais spēlētājs.

Savukārt Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” izbraukumā ar 1:5 (1:0, 0:3, 0:2) zaudēja Litvīnovas “Verva” hokejistiem.

Freibergs asistēja komandas vienīgajos vārtos, kad pirmā perioda 12.minūtē vairākumā tika panākts 1:0. Latvijas izlases aizsargs nospēlēja 24 minūtes un deviņas sekundes, šajā laikā izdarot vienu metienu un tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta.

Šveices spēcīgākās līgas (NLA) kluba “Laussane” latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš 18 minūtēs un 34 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie neitrālas lietderības, kamēr Lozannas komanda mājās ar 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) uzveica “Lugano”.

Hradeckrālovas “Mountfield” bez latviešu hokejistiem Oskara Cibuļska un Māra Bičevska sastāvā ar 1:3 (0:1, 0:0 1:2) atzina “Energie Karlovy Vary” pārākumu. Savukārt Vācijas spēcīgākajā līgā (DEL) Rihards Bukarts nebija “Dusseldorfer” komandas pieteikumā uzvarā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pār savu bijušo vienību Šeningeras “Wings”.