Bukarts turpina lieliski un nopelna ceturto punktu četrās spēlēs

08/09/2021 21:49
Rihards Bukarts

Latviešu hokejists Rihards Bukarts individuāli lieliski turpina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu. Viņa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” šovakar ar 2:3 piekāpās Čerepovecas “Severstal”, taču Bukarts guva vārtus, kas bija viņa ceturtais punkts četrās spēlēs.

Bukarts laukumā pavadīja 13 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja vienu noraidījumu. Latvietis šosezon guvis divus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Bukarts atklāja spēles rezultātu jau trešajā minūtē, taču Igors Geraškins pirmā perioda beigu daļā panāca 1:1. “Admiral” otrajā trešdaļā vadībā izvirzīja Marks Verba, kurš izcēlās mazākumā, taču trešajā periodā Jegors Morozovs guva vārtus “Severstal” labā. Papildlaikā uzvaru mājiniekiem nodrošināja Vladislavs Kodola.

Citos mačos šodien Nursultanas “Barys” ar 3:2 apspēlēja Habarovskas “Amur”,  Maskavas CSKA ar 2:1 uzveica Kazaņas “Ak Bars”, Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 4:2 pārspēja Sanktpēterburgas SKA, kā arī Maskavas “Dynamo” tika galā ar Omskas “Avangard” (5:2). Jau ziņots, ka Rīgas “Dinamo” mājas spēļu sēriju uzsāka ar kaunpilnu zaudējumu pret Čeļabinskas “Traktor” (1:6).

“Dinamo” pirmajā mājas spēlē cieš kaunpilnu zaudējumu “Traktor”