Bukarts uguņo, “Vitkovice” iemet četrus vārtus, bet zaudē Galviņa “Ocelari”

03/10/2019 21:09
Roberts Bukarts

Dienas vienīgajā spēlē Čehijas čempionātā Roberts Bukarts atzīmējās ar vārtiem un divām piespēlēm, tomēr viņa pārstāvētā Ostravas “Vitkovice Ridera” ar 4:6 zaudēja Gunta Galviņa pārstāvētajai Tršinecas “Ocelari”.

Mača gaitā viesi izvirzījās vadībā ar 0:3, bet pēc diviem nospēlētajiem periodiem rezultāts bija 2:3. Otrās trešdaļas vidū Rastislavs Dejs pēc Bukarta piespēles guva komandas pirmos vārtus, savukārt perioda izskaņā jau pats latviešu uzbrucējs realizēja bullīti, samazinot deficītu līdz minimumam. Trešā perioda sākumā “Ocelari” ātri atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, uz ko “Vitkovice” arī atbildēja ar diviem goliem, Bukartam atzīmējoties ar vēl vienu piespēli – 4:5. Tomēr atspēlēties neizdevās, bet mača beigās viesi iemeta sesto ripu mājinieku vārtos – 4:6.

Roberts Bukarts spēlēja pirmajā uzbrucēju trijniekā. Viņš laukumā pavadīja 22:08 minūtes, kas ir labākas spēles laiks savā komandā. Latviešu hokejists atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu, bet par spīti trīs rezultativitātes punktiem, maču noslēdza ar negatīvu lietderību -2. Sezonas astoņās spēlēs latviešu hokejists guvis četrus vārtus un atdevis astoņas piespēles.

Guntis Galviņš pieteikumā tika ierakstīts kā otrā aizsargu pāra spēlētājs. Viņam otrais lielākas spēles laiks – 21:24 minūtes. Aizsarga kontā viena piespēle, viens spēka paņēmiens un pozitīva lietderība +2. Sezonas devītajā mačā latvietis nopelnīja pirmo rezultativitātes punktu.

Ar 16 punktiem deviņos mačos “Ocelari” ir turnīra līdere, taču otrajā vietā esošajai Liberecas “Bili Tygri” ir identisks punktu skaits un trīs spēles rezervē. Savukārt “Vitkovice” ieņem piekto vietu ar 13 punktiem astoņās cīņās.