Bukarts un Gudļevskis rāda kvalitatīvu sniegumu Vācijā

12/01/2020 22:44

Vācija

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, kamēr vārtsargs Kristers Gudļevskis svinēja uzvaru.

Bukarta pārstāvētā Diseldorfas EG viesos ar 2:3 (2:0, 0:0, 0:3) piekāpās Ingolštates ERC komandai.

Bukarts šajā duelī uz ledus pavadīja 13 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā tika pie divām soda minūtēm un pozitīva lietderības koeficienta +1.

Tikmēr Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” savā laukumā ar 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) pārspēja Augsburgas “Panther”.

Gudļevskis šajā duelī atvairīja 22 no 24 pretinieku mestajām ripām.

Viņš DEL čempionātā laukumā bijis 14 spēlēs, kurās svinējis desmit uzvaras, vidēji ielaidis 2,81 ripu un atvairījis 89,97% metienu. Tikai divos no šiem 14 mačiem “Fischtown Pinguins” nav tikusi pie punktiem.

Gudļevska komanda ar 62 punktiem 37 mačos joprojām ieņem piekto vietu DEL čempionātā, bet Bukarta vienība ar 55 punktiem 36 cīņās ir septītā.

Čehija

Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs svētdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas čempionāta spēlē, palīdzēdams Zlīnas “PSG Berani” komandai svinēt uzvaru. Zlīnas hokejisti viesos ar rezultātu 6:2 (0:0, 4:0, 2:2) guva virsroku pār Litvīnovas “Verva” komandu.

Freibergs asistēja komandas otrajos un trešajos vārtos. Sākotnēji viņam tika pierakstīts arī precīzs metiens ceturtajos vārtos, bet vēlāk tas tika anulēts.

Latviešu aizsargs šajā duelī uz ledus pavadīja 21 minūti un 28 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tāpat uzvaru svētdien svinēja aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, kas mājās ar 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) uzveica Karlovi Vari “Energie”. Cibuļskis 19 minūtēs un 22 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Turpretī neveiksmi cieta cits aizsargs Guntis Galviņš, kura pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” savu līdzjutēju priekšā ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) atzina “Olomouc” pārākumu. Galviņš 20 minūtēs un 11 sekundēs pamanījās piecas reizes mest pa vārtiem un iekrāt negatīvu lietderības koeficientu -1.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk ir Māra Bičevska “Mlada Boleslav”, kas ar 60 punktiem 35 spēlēs ieņem ceturto vietu.

IIHF Kontinentālais kauss

Latvijas uzbrucējs Georgs Golovkovs svētdien guva vārtus Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa finālturnīra pēdējā spēlē, palīdzot Lielbritānijas komandai Notingemas “Panthers”

“Panthers” Dānijā notikušā turnīra pēdējā, trešajā, mačā ar 4:3 (0:2, 3:1, 1:0) pārspēja Baltkrievijas klubu Grodņas “Neman”.

Golovkovs vārtus guva 70 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad guva savu vienīgo punktu turnīrā un panāca 4:3 britu vienības labā. Golovkovs šajā duelī uz ledus pavadīja 15 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā sešas reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Tikmēr uzvaru turnīrā izcīnīja mājiniece “SonderjyskE”, kas noslēdzošajā mačā ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) guva virsroku pār Polijas vienību Krakovas “Cracovia”. Līdz ar uzvaru turnīrā, “SonderjyskE” ieguva tiesības nākamajā sezonā spēlēt IIHF Čempionu līgā.

Finālturnīrā pa septiņiem punktiem bija “SonderjyskE” un “Panthers” komandām, bet savstarpējā mačā “bullīšos” pārāki bija dāņi. Četri punkti bija “Neman” komandai, bet “Cracovia” palika bešā.

Kā zināms, Latvijas čempione  “Mogo” nepārvarēja otro kārtu, izšķirošajā mačā ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpjoties  Doņeckas “Donbass”.

Iepriekšējā sezonā Kontinentālajā kausā triumfēja Kazahstānas komanda Kokšetau “Arlan”. Kontinentālā kausa priekšpēdējo jeb trešo kārtu sasniedza Latvijas čempione “Kurbads”, kas grupā ieņēma trešo vietu un finālposmam nekvalificējās.