Bukarts un “Severstal” izlaiž pārsvaru, zaudējums arī Daugaviņam

23/10/2020 21:52
Kaspars Daugaviņš

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) latvietis Roberts Bukarts un Čerepovecas “Severstal” ar 4:5 piekāpās Magņitogorskas “Metallurg”.

Bukarts laukumā pavadīja deviņas minūtes un 58 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

“Severstal” klubs mača gaitā bija vadībā gan ar 3:1, gan 4:2, tomēr “Metallurg” prata atspēlēties un izcīnīt uzvaru. Čerepovecas vienības labā divus vārtus guva Jegors Čižikovs, bet pa reizei precīzi bija Jonass Natinens un Igors Geraskins. Pretinieku rindās ar diviem vārtiem atzīmējās soms Hari Pesonens, bet vienus vārtus guva Ņikita Kļistovs, Sergejs Mozjakins un Teilors Beks.

Citā spēlē Kaspars Daugaviņš un viņa pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz” ar 2:5 atzina “Sochi” pārākumu. Daugaviņš uz ledus bija 18 minūtes un 23 sekundes, uzvarot divus no četriem iemetieniem.

Vēl šodien Habarovskas “Amur” ar 2:4 zaudēja Čeļabinskas “Traktor”, Kazaņas “Ak Bars” ar 3:1 tika galā ar Nursultanas “Barys”, bet Maskavas CSKA ar rezultātu 5:1 pārspēja Minskas “Dinamo”.