Bukmeikeri Latvijas vīriešu izlasei paredz vietu FIBA Pasaules kausā

Jānis Strēlnieks, sportazinas.com
Jānis Strēlnieks Foto: Basket.lv

Jau piektdien, 14. septembrī, Latvijas vīriešu basketbola izlase uzsāks dalību FIBA Pasaules kausa atlases turnīra otrajā posmā. Arņa Vecvagara vadītajai izlasei priekšā cīņas pret Eiropas čempioniem slovēņiem, titulētajiem spāņiem un neprognozējamajiem melnkalniešiem.

Sporta totalizators Klondaika.lv piedāvā veikt dažādas likmes par Latvijas valstsvienības, kā arī mūsu izlases spēlētāju gaitām šajā turnīrā.

Pēc aizvadītajām sešām Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm I grupas līdere ar sešām uzvarām ir Spānija, bet ar četriem panākumiem un diviem zaudējumiem seko Turcija un Latvija. Pa trim uzvarām guvušas Ukrainas un Melnkalnes izlases, bet vien divus panākumus iespējuši Eiropas čempioni slovēņi. Pasaules kausam, kas nākamgad norisināsies Ķīnā, kvalificēsies grupas trīs spēcīgākās vienības.

Vai Latvija kvalificēsies 2019. gada Pasaules Kausa finālturnīram?

Jā 1.50 – Nē 2.50

Cik uzvaras Latvija izcīnīs spēlēs pret Slovēniju un Spāniju?

Vienu 1.45

Divas 7.50

Nevienu 3.00

Pasaules kausa kvalifikācijas pirmā posma noslēdzošajos mačos pret Zviedriju un Ukrainu ļoti produktīvu sniegumu demonstrēja Jānis Strēlnieks, caurmērā katrā mačā gūstot 26,5 punktus un izpildot 5,5 rezultatīvas piespēles. Līdera cienīgs sniegums no Jāņa tiks gaidīts arī spēlēs pret Slovēniju un Spāniju.

Kurš spēlētājs gūs visvairāk punktus spēlēs pret Slovēniju un Spāniju?

Jānis Strēlnieks 2.00

Jānis Timma 2.30

Mārtiņš Meiers 4.65

Aigars Šķēle 7.00

Rihards Lomažs 12.00

Jebkurš Cits 10.00

Kurš spēlētājs izdarīs visvairāk rezultatīvo piespēļu spēlēs pret Slovēniju un Spāniju?

Jānis Strēlnieks 1.35

Jānis Timma 3.75

Rihards Lomažs 5.00

Jebkurš Cits 7.50

Pārbaudes spēļu ciklā, kurā Latvija aizvadīja dueļus pret Somiju un Lietuvu, vērtīgs palīgs bijis arī Mārtiņš Meiers, regulāri pārsniedzot desmit gūto punktu robežu, kā arī esot līderim cīņā par atlēkušajām bumbām.

Tāpat par vienu no komandas līderiem noteikti uzskatāms Strēlnieka jaunais komandas biedrs Grieķijas granda Pirejas „Olympiacos” sastāvā Jānis Timma, kurš ģimenes apstākļu dēļ nevarēja palīdzēt izlasei iepriekšējās atlases cīņās pret zviedriem un ukraiņiem.

Kurš spēlētājs izcīnīs visvairāk atlēkušās bumbas spēlēs pret Slovēniju un Spāniju?

Mārtiņš Meiers 1.85

Jānis Timma 3.00

Ojārs Siliņš 3.75

Jebkurš Cits 5.00

Šajās kvalifikācijas spēlēs 20 gūto punktu robežu atsevišķos mačos pārsnieguši kapteinis Jānis Blūms, Jānis Strēlnieks (divas reizes) un Sanantonio „Spurs” uzbrucējs Dāvis Bertāns, kurš gan šajā atlases cikla posmā komandai palīdzēt nevarēs. Īpaši svarīga Strēlnieka rezultativitāte bija izšķirošajās cīņās izbraukumā pret Zviedriju un Ukrainu, Jānim pretinieku grozos sametot attiecīgi 27 un 26 punktus.

 Vai kāds Latvijas spēlētājs gūs 20 vai vairāk punktus kādā no spēlēm pret Slovēniju vai Spāniju?

Jā 1.45

Nē 2.50

Vai kāds Latvijas spēlētājs gūs 25 vai vairāk punktus kādā no spēlēm pret Slovēniju vai Spāniju?

Jā 2.00

Nē 1.75

Vai kāds Latvijas spēlētājs gūs 30 vai vairāk punktus kādā no spēlēm pret Slovēniju vai Spāniju?

Jā 5.00

Nē 1.15

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par