Buļs par Meieru: Basketbolists, kurš liekus komentārus neprasa

29/02/2024 12:46
Nokopēts
Juris Umbraško un Mārtiņš Meiers

Latvijas-Igaunijas basketbola līgas (LIBL) kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents Edgars Buļs sniedzis savus komentārus par ilggadējā Latvijas izlases centra Mārtiņa Meiera piesaistīšanu.

Jau vēstīts, ka Meiera vārds jau vakar bija atrodams “Rīgas Zeļļu” pieteikumā Latvijas-Igaunijas līgas mājaslapā. Šodien sadarbība izziņota oficiāli. Līgums ar 32 gadus veco centru noslēgts līdz sezonas beigām.

“Nav noslēpums, ka mūsu komandu ir atstājuši divi mūsu garā gala balsti Zigmārs Raimo un Francis Lācis, kuri pievienojušies 3×3 izlasei, kas gatavojās Olimpiskajai kvalifikācijai. Jau pirms sezonas mums bija noruna, ka ļausim vīriem piepildīt Olimpiskos sapņus. Cerējām, ka 3×3 kalendārs sakritīs ar lielo izlašu logu un pārtraukumu līgas čempionātā, bet diemžēl Starptautiskajā Basketbola federācijā (FIBA) abas disciplīnas dzīvo katra savu dzīvi,” stāstīja Buļs.

“Līdz ar to mums nācās meklēt aizvietotāju, un esam ļoti priecīgi to atrast Meiera personā. Basketbolists, kurš Latvijas izlasē nospēlējis 116 spēles un aizvadījis četrus Eiropas čempionātus, liekus komentārus neprasa. Ticam, ka Mārtiņš ar savu pieredzi, kvalitātēm un cīņassparu dos nopietnu pienesumu abos soda laukumos,” uzsvēra “Rīgas Zeļļu” prezidents.

Meiers debiju jaunās komandas sastāvā varētu piedzīvot sestdien, kad “Rīgas Zeļļi” aizvadīs LatvijasIgaunijas līgas izbraukuma spēli pret “Parnu Sadam”. 9.martā “Zeļļi” Cēsīs uzņems “Rapla” vienību.

Ilggadējais Latvijas izlases centrs pastiprina “Rīgas Zeļļu” groza apakšu

TOP notikumi
1
X
2
11
6.75
1.16
1.47
4.75
6
1.58
3.8
4.4
3.2
4.1
1.91
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām