Buļs par Raimo un Lāča noturēšanu: Viņi ir kā “Rīgas Zeļļu” Toms un Džerijs

18/06/2024 19:22
Nokopēts
Zigmārs Raimo

Latvijas-Igaunijas basketbola līgas (LIBL) komandas “Rīgas Zeļļi” prezidents Edgars Buļs komentējis Zigmāra Raimo un Franča Lāča noturēšanu sastāvā.

Iepriekš vēstīts, ka pagājušās sezonas Latvijas basketbola līgas (LBL) fināliste uz divām sezonām pagarinājusi līgumus ar Raimo un Lāci, kuri spēlē arī Latvijas 3×3 basketbola izlasē.

“Lācis un Raimo ir kā Zeļļu twix, kā Zeļļu dvīņu torņi, kā Zeļļu toms un džerijs – viņi ir nešķirami, tāpēc arī parakstam un izziņojam abus kopā. Ja mēs būtu zinājuši, ka debija sezonā abi neatgriezīsies uz playoff cīņām, visticamāk, viņi nebūtu nonākuši “Rīgas Zeļļi”. Bet esam gandarīti, ka pirms gada tomēr riskējām un parakstījām viņus, jo atklājām divus lieliskus basketbolistus. Francis un Zigis bija mūsu spilgtākie spēlētāji sezonas pirmajā pusē, kas veidoja mūsu identitāti – enerģiska cīņa aizsardzībā un nesavtīga komandas spēle uzbrukumā. Un šo īpašību dēļ abi kļuva par kluba fanu mīluļiem. Tāpēc esam ļoti priecīgi, ka arī nākamajās divās sezonās Lācis un Raimo turpinās spēlēt rozā formās!”

“Nevienam nav noslēpums, ka abiem vīriem ir arī otra mīlestība – 3×3 basketbols. Abi ir ļoti stabili kandidāti spēlēšanai Parīzes Olimpiskajās spēlēs. Mums dikti pietrūka abu vīru sezonas svarīgākajos mačos, tāpēc jaunā vienošanās paredz, ka viņi drīkst ļauties 3×3 flirtam visu vasaru un rudeni, bet pēc pievienošanās Zeļļiem abi ir komandas rīcībā līdz sezonas pašām beigām. Tāpēc vispirms novēlēsim Francim un Zigim medaļas Parīzē un tad jau gaidīsim atpakaļ Zeļļos,” piebilda kluba prezidents.

Lācis Zeļļu sastāvā aizvadītajā sezonā piedalījās 20 LIBL spēlēs, vidēji laukumā pavadot 28:02 minūtes, gūstot 11,5 punktus un izcīnot sešas atlēkušās bumbas. Raimo rēķinā 21 mačā vidēji 27:30 minūtes, 9,4 punkti, 7,4 atlēkušās bumbas, 4,2 rezultatīvas piespēles un 2,4 pārtvertas bumbas, kas bija labākais rādītājs visā turnīrā.

Iepriekš vēstīts, ka “Rīgas Zeļļi” pagarināja līgumu ar galveno treneri Juri Umbraško un viņa asistentiem Dāvi Čodu un Oskaru Zurkovu, tāpat kluba rindas turpinās pārstāvēt iepriekšējās sezonas kapteinis Uģis Pinete.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām