Buncis izceļas ar vārtu guvumu DEL mačā

11/03/2021 00:12
Filips Buncis

Latvijas uzbrucējs Filips Buncis trešdien atzīmējās ar vārtu guvumu Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē, taču Krēfeldes “Pinguine” viesos piedzīvoja zaudējumu. Triju latviešu pārstāvētais Krēfeldes “Pinguine” viesos ar 2:5 (0:4, 0:0, 2:1) zaudēja Izerlonas “Roosters”.

Filips Buncis 58.minūtē guva mača pēdējos vārtus, rezultatīvi piespēlējot Ņikitam Šatskim. Uzbrucējs laukumā pavadīja 11 minūtes un 32 sekundes. Viņš trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja vienīgajā iemetienā un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

Aizsargs Kristofers Bindulis laukumā pabija 17 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa pretinieku vārtiem. Mārtiņš Karsums 12 minūtēs un 56 sekundēs laukumā divreiz meta pa pretinieku vārtiem. Mājinieku labā divus vārtus guva Brodijs Saters.

“Pinguine” ar 15 punktiem 23 spēlēs Ziemeļu grupā ierindojas pēdējā – septītajā vietā. DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās – Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.