Buncis: Kamēr Latvijas robežas netiks slēgtas strikti, “Dinamo” mājas spēles notiks Rīgā

Gints Meija
Gints Meija | Foto: Kaspars Volonts / Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” valdes priekšsēdētāja vietnieks Edgars Buncis sarunā ar “Latvijas Televīziju” atklājis, ka komandas mājas spēles notiks Rīgā līdz brīdim, kamēr Latvijas robeža ir vaļā.

Jau ziņots, ka, par spīti vairāk nekā desmit ar Covid-19 saslimušajiem, “Dinamo” devusies četru spēļu izbraukumā. 28. oktobrī notiks mačs pret Minskas “Dinamo”, 30. oktobrī pret Čeļabinskas “Traktor”, 1. novembrī pret Jekaterinburgas “Avtomobilist” un 3. novembrī pret Nursultanas “Barys”. Mājās palikuši komandas galvenais treneris Pēteris Skudra, kā arī viņa asistenti Raimonds Vilkoits un Aleksandrs Ņiživijs.

“Izbraukums ir sarežģīts no tā aspekta, ka mums četras spēles jāaizvada trīs valstīs, katra ar savām prasībām par Covid-19 testēšanu,” atzīst Buncis. “KHL kopumā visas komandas nedaudz ne līdz galam nopietni piegājuši šīm lietām,” saka “Dinamo” pārstāvis, tajā pašā laikā uzsverot, ka klubs mēģina nokontrolēt, lai izbraukumos mājinieki izdarītu visu nepieciešamo. “No visām pilsētām, kurās mēs bijām, mums sūtīja video par to, kā tiek dezinficēta un apzīmogota mūsu ģērbtuve, kā tiek dezinficēts autobuss, šoferi ir veikti testi. Cenšamies saņemt apliecinājumu, ka tie darbi tiešām ir izdarīti.”

Gan pirms sezonas, gan sezonas laikā parādījās informācija, ka ārzemju klubi, tajā skaitā “Dinamo”, varētu uz laiku pārcelties uz kādu no Krievijas pilsētām, jo, pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai, Latvijas robeža varētu tikt slēgta.

“Teorētiski tāda iespēja pastāv, no savas puses esam apzinājuši šo variantu gan finansiāli, gan praktiski. Kamēr Latvijas robežas netiks slēgtas strikti, mājas spēles mēs aizvadīsim Rīgā,” saka Buncis.

Pašlaik savainoto sarakstā ir 14 hokejisti. Tie ir vārtsargs Staņislavs Gaļimovs un Iļja Proskurjakovs; aizsargi Metjū Majone, Roberts Mamčis, Džordans Marejs un Jānis Jaks; uzbrucēji Lauris Dārziņš, Mārtiņš Dzierkals, Miks Indrašis, Konstantīns Komareks, Gustavs Millers, Genādijs Stoljarovs, Mets Vaits, Pāvels Černovs,

Ar septiņiem punktiem 13 mačos “Dinamo” ieņem pēdējo, 11. vietu Rietumu konferencē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par