Buncis: PČ biļetes uz atsevišķām spēlēm varēs nopirkt ātrāk nekā sākotnēji plānots

02/12/2022 11:05
Nokopēts
Edgars Buncis

Biļešu tirdzniecība uz atsevišķām Pasaules čempionāta hokejā 2023 spēlēm “Arēna Rīga” tiks uzsākta jau pavisam drīz. Līdz šim biļešu tirdzniecība norisinājās divos posmos – loterijas periods un dienas biļešu iegāde.

Latvijas orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis sarunā ar Latvijas hokeja federāciju (LHF) atklāja, ka līdzjutēju tik ilgi gaidītais brīdis ar atsevišķo biļešu pieejamību varētu pienākt ātrāk nekā tika plānots.

“Visu biļešu iegādes procesu varētu sadalīt trijos posmos. Sākotnēji interesenti varēja piedalīties izlozē un laimēt iespēju pirmajiem iegādāties dienas biļetes. Jāsaka, ka šis posms aizritēja samērā aktīvi, un mūsu prognozes par pārdošanas rezultātiem piepildījās.  Tad notika publiskā dienas biļešu iegāde. Šeit ievērojami lielāka interese par dienas biļetēm bija no ārvalstu fanu puses. Tomēr ar sasniegtajiem rezultātiem esam apmierināti,” LHF citē Bunci.”

“Savukārt noslēdzošais posms ir biļetes uz atsevišķām spēlēm. Jāsaka, ka šis ir karstākais un līdzjutēju visvairāk gaidītais brīdis. Varu atklāt nelielu noslēpumu – tas būs nedaudz ātrāk nekā sākotnēji plānots,” atklāj Buncis. “Šobrīd nevaru pateikt konkrētu datumu, taču, visticamāk, tas notiks decembrī. Līdz ar to hokeja līdzjutēji varēs savus tuviniekus iepriecināt ar hokeja spēļu biļeti kā Ziemassvētku dāvanu.”

“Kā zināms, šobrīd “Arēna Rīga” varam piedāvāt vien nedaudz vairāk kā 6000 sēdvietas. Darbs kopā ar IIHF un INFRONT turpinās, bet jau šobrīd zinām, ka būs iespēja piedāvāt arī trešās kategorijas biļetes. Lētākās biļetes trešajā kategorijā varēs iegādāties no 9 eiro. Savukārt uz Latvijas hokeja izlases spēlēm trešajā kategorijā biļetes maksās 49 eiro. Tāpat biļetes varēs nopirkt gan otrajā, gan pirmajā kategorijā. Tur cenas svārstīsies no 19 līdz 135 eiro par vienu apakšgrupas spēli,” atzinis Buncis.

“Kā jau minēju iepriekš, uz Latvijas spēlēm būs pieejamas biļetes arī ceturtajā kategorijā jeb stāvvietā. Šobrīd tiek fiksētas vēl TV kameru vietas trešajā līmenī, tādēļ publiskajā tirdzniecībā tās varēs nopirkt ne ātrāk kā februārī. Biļetes uz Latvijas spēlēm šajās vietās maksās 25 eiro.”

Uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz PČ hokejā

TOP notikumi
1
X
2
1.27
5.75
11.5
16.5
7.75
1.17
4.4
4.4
1.62
1.5
5
5
2.35
3
3.4
2.92
4.35
2.23
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām