Buncis un Kalvītis ievēlēti IIHF komitejās

18/01/2022 10:44
Aigars Kalvītis

Latvijas hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis un valdes loceklis Edgars Buncis ievēlēti Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) komitejās, ziņo LHF.

Tiek vēstīts, Kalvītis darbosies IIHF Finanšu komitejā, bet Edgars Buncis strādās IIHF prezidenta īpašo uzdevumu darba grupā, kas atbildēs par U18 Pasaules čempionāta elites grupas attīstību.

“Mēs turpinām un aicinām būt aktīviem ikdienas hokeja attīstības jautājumos, lai vēl vairāk attīstītu mūsu sporta veidu. Ir vairākas svarīgas lietas, pie kurām šobrīd strādājam. Piemēram, 3×3 hokejs – prezentējām savu ideju par tā attīstību. Tāpat Bunča pārstāvētajā U18 čempionāta darba grupā tiks runāts par iespējamo formāta maiņu un komandu skaitu palielināšanu,” divu latviešu pievienošanos IIHF komitejām komentēja organizācijas padomes loceklis, kādreizējais LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, kurš ir arī Infrastruktūras komitejas vadītājs.

“Manā pārraudzībā esošā Infrastruktūras komiteja jau aizvadījusi pirmo sēdi,” atklāja Koziols. “Nākamā sanāksme notiks Oslo, Norvēģijā. Viena no aktuālākajām tēmām ir CO2 samazināšana hokeja arēnās. Tāpat mēģināsim rast risinājumus, kā attīstīt hokeja infrastruktūru dažādās valstīs un atbalstīt hokeja halles, kas nonākušas finansiālās grūtībās.”

Pašlaik IIHF ir četri Latvijas pārstāvji – bez Koziola, Bunča un Kalvīša tā ir Anna Verhoustinska, kura darbojas Medicīnas komitejā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ukrainas basketbola izlase
18/05/2022 11:32

Jūlijā Rīgā norisināsies Ukrainas basketbola izlases Pasaules kausa kvalifikācijas spēles

Jūlija sākumā Ukrainas basketbola valstsvienība galvenā trenera Ainara Bagatska vadībā “Arēnā Rīga” aizvadīs Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēles ar Gruzijas izlasi (1. jūlijā) un Spānijas izlasi (7. jūlijā). Spēles…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…