Buncis: Uz Latvijas spēlēm PČ būs pieejamas arī biļetes, kas maksās 30 eiro

28/09/2022 11:22
Nokopēts
Edgars Buncis

Pagājušajā nedēļā Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Pasaules Čempionāta Hokejā 2023, Somija – Latvija orgkomitejas publiskoja informāciju par pieteikšanos izlozei un iespēju izlozes kārtībā iegādes tiesības uz pasaules čempionāta dienas biļetēm. Tāpat orgkomitejas iepazīstināja ar dienas biļešu cenām, kā arī pastāstīja par biļešu iegādes laika grafiku. IIHF “Pasaules Čempionāta Hokejā 2023” Latvijas orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis sarunā ar Latvijas hokeja federācijas (LHF) preses dienestu skaidrojis biļešu cenu un tirdzniecības nianses.

Kopš izlozes sākuma aizritējusi nepilna nedēļa. Kā pagājušas šīs dienas?

“Jāsaka, ka ažiotāža no līdzjutēju puses ir milzīga. Izloze aktīvi turpinās un gaidām, kad varēsim veikt izlozi un pirmie līdzjutēji sāks iegādāties biļetes. Vēlos atgādināt, ka pieteikties izlozei iespējams tikai līdz 12. oktobrim. Katrs interesents var reģistrēties un, laimesta gaidījumā, varēs nopirkt sešas dienas biļetes (pēc izvēles), kad spēlēs Latvijas izlase. Reģistrēties iespējams interneta vietnē: https://ticketdraw.lv/sakums. ”

Līdzjutējus galvenokārt interesē biļešu cena uz Latvijas izlases mačiem. Tā noteikta 140 eiro – ko ietvert šī summa?

“Līdz iespējai iegādāties biļetes tikai uz Latvijas izlases spēlēm vēl nedaudz jāpagaida. Šobrīd tiek dota iespēja izlozes kārtībā iegādāties dienas biļetes. Nenoliegšu – ieraugot cenu 140 eiro, šķiet, ka tā būs samaksa par vienu spēli. Nē, tā nav taisnība. Dienas biļete sevī ietver 2 – 3 spēļu apmeklējumu. Piemēram, 12.maijā ir divas spēles: Slovākija pre Čehiju un Latvija pret Kanādu. Līdzjutēji iegādājas biļetes uz abām spēlēm. Savukārt 13.maijā tās jau ir 3 spēles (SUI – SLO, NOR – KAZ, SVK – LAT)”

Vai paliek spēkā plānotais, ka februārī laidīsiet klajā ilgi gaidītās atsevišķās spēļu biļetes?

“Šobrīd turpinām aktīvu darbu ar IIHF un INFRONT, lai precīzi noteiktu visas tehniskās un organizatoriskās prasības attiecībā uz sēdvietām. Šajā brīdī droši varam piedāvāt vien nepilnas 6000 sēdvietas.  Cenšamies atbrīvot pēc iespējas vairāk sēdvietas jau esošajās cenu kategorijās, gan arī papildus vietas – trešajā un ceturtajā balkonā, kā arī arī precizēt pieejamās stāvvietas. Tas pavērtu iespējas piedāvāt papildus biļetes par zemākām cenām. Izskatās, ka precizēts papildus sēdvietu plāns varētu būt gatavs februārī, kad ir plānots uzsākt atsevišķu spēļu tirdzniecību.”

Cik varētu izmaksāt šāda veida biļetes?

“Trešā un ceturtā balkona biļetes būs pieejamas par zemākām cenām, bet šobrīd notiek precīzi aprēķini par sēdvietu skaitu un to pieejamību. Tāpat vēlos uzsvērt, ka uz Latvijas spēlēm būs pieejamas stāvvietas, kas maksās 30 eiro, bet uz citām spēlēm varēs iegādāties pat par zemāku cenu.”

Biļetes uz nākamā gada PČ Rīgā iepriekšpārdošanā varēs iegūt izlozē

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām