Bušs atzīts par Latvijas labāko hokeja tiesnesi

28/06/2022 12:03
Uldis Bušs

Par priekšzīmīgu darbu 2021./2022. gada sezonā Latvijas hokeja federācijas (LHF) Tiesnešu komiteja leģendārā tiesneša Ivara Plikšķa vārdā nosaukto apbalvojumu piešķīrusi Uldim Bušam, ziņo LHF.

Viens no labākajiem Optibet hokeja virslīgas (OHL) tiesnešiem šogad apkalpojis spēles gan kā līnijtiesnesis, gan kā galvenais tiesnesis. Kā līnijtiesnesis strādājis 2022. gada OHL finālspēlēs, tāpat kā galvenais tiesnesis apkalpojis mačus citās LHF sacensībās – Junioru Attīstības Hokeja līgā (JAHL), Latvijas Bērnu un Jaunatnes Čempionātā un U17 vecuma grupā.

Tiesnešu komiteja īpaši izceļ Buša profesionālo attieksmi, ar kādu viņš gatavojas sacensībām un palīdz mazāk pieredzējušajiem kolēģiem. Vienlaikus Bušs ir atvērts pret spēļu inspektoriem, uzklausot tos un iesaistoties diskusijās par spēļu tiesāšanu, vēsta LHF.

Apbalvojums tiek pasniegts labākajam LHF rīkoto sacensību tiesnesim, ņemot vērā ieguldīto darbu un parādīto integritāti gan uz ledus laukuma, gan ārpus tā. 2018. gadā Ivara Plikšķa vārdā nosaukto apbalvojumu saņēma Jevgēņijs Griškēvičs, bet 2021. gadā – Gints Zviedrītis. Ivars Plikšķis ir leģendārs un ilggadējs Latvijas tiesnesis. No 1956. līdz 1963. gadam spēlējis Latvijas meistarsacīkstēs Kuldīgā, Brocēnos, AEPR. No 1962. līdz 1992. gadam bijis vissavienības kategorijas, starptautiskās kategorijas un straptautiskās kategorijas hokeja tiesnesis. Šobrīd LHF Nacionālās Goda kategorijas tiesnesis.

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/08/2022 21:37

Miļuns: Var būt situācija, kad augusta beigās vai septembrī aizveras kādas piecas vai sešas halles

Latvijas ledus haļļu asociācijas vadītājs Ēriks Miļuns sarunā ar LSM.lv paudis viedokli, ka jau augusta beigās varētu aizvērties vairākas halles. “Ogrē bija pārdomas, liels jautājums bija “Inbox” un “Ozo” hallei,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām