Butjankovam un Gekam mainīgas sekmes Krievijas un Spānijas otrajās līgās

11/10/2017 18:40
Artjoms Butjankovs, Sportazinas.com

Mačus Eiropas līgās aizvadījuši Latvijas basketbolisti.

Tā Krievijas Superlīgas spēlē (pēc spēka otrā) Artjoma Butjankova pārstāvētā Vladivastokas “Spartak Primorie” izbraukumā piekāpās “Khimki-Podmoskovie” ar rezultātu 65:74 (26:17, 14:13, 15:13, 19:22).

Butjankovs laukumā pavadīja nepilnas 23 minūtes un izcēlās ar 10 punktiem un sešām atlēkošajām bumbām. Uzbrucējam nesekmējās metieni no spēles, realizējot tikai divus no septiņiem, bet viņa +/- koeficients bija -16.

Turnīra tabulā pēc aizvadītām četrām kārtām Superlīgā Butjankova pārstāvētais klubs ar bilanci 2-2 ieņem sesto vietu.

Savukārt Spānijas “LEB Oro” (arī pēc spēka otrā) līgas ietvaros Dāvja Geka pārstāvētā Ovjedo “Union Financiera” izbraukumā ar 76:71 (20:23, 18:16, 19:8, 14:29), pateicoties lieliskajai pēdējai ceturtdaļai, kuru tā uzvarēja ar 15 punktu starpību, pieveica “Leyma Coruna” vienību.

Geka kontā 18 minūtēs gūti 10 punkti (2p – 2/3, 3p – 2/4).

Ovjedo vienība šobrīd atrodas čempionāta līderpozīcijās, trīs spēlēs izcīnot tikpat uzvaras.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Helsinku Jokerit
25/09/2022 19:30

Bez arēnas, spēlētājiem un reputācijas – kas noticis ar “Jokerit” pēc izstāšanas no KHL?

Neilgi pēc Krievijas uzbrukuma Ukrainai februāra izskaņā, savu dalību no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) atsauca divi ārzemju klubi – Rīgas “Dinamo” un Helsinku “Jokerit”. Un, ja mākslīgi izveidota Latvijas vienība…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…