Butjankovam un Gekam mainīgas sekmes Krievijas un Spānijas otrajās līgās

11/10/2017 18:40
Artjoms Butjankovs, Sportazinas.com

Mačus Eiropas līgās aizvadījuši Latvijas basketbolisti.

Tā Krievijas Superlīgas spēlē (pēc spēka otrā) Artjoma Butjankova pārstāvētā Vladivastokas “Spartak Primorie” izbraukumā piekāpās “Khimki-Podmoskovie” ar rezultātu 65:74 (26:17, 14:13, 15:13, 19:22).

Butjankovs laukumā pavadīja nepilnas 23 minūtes un izcēlās ar 10 punktiem un sešām atlēkošajām bumbām. Uzbrucējam nesekmējās metieni no spēles, realizējot tikai divus no septiņiem, bet viņa +/- koeficients bija -16.

Turnīra tabulā pēc aizvadītām četrām kārtām Superlīgā Butjankova pārstāvētais klubs ar bilanci 2-2 ieņem sesto vietu.

Savukārt Spānijas “LEB Oro” (arī pēc spēka otrā) līgas ietvaros Dāvja Geka pārstāvētā Ovjedo “Union Financiera” izbraukumā ar 76:71 (20:23, 18:16, 19:8, 14:29), pateicoties lieliskajai pēdējai ceturtdaļai, kuru tā uzvarēja ar 15 punktu starpību, pieveica “Leyma Coruna” vienību.

Geka kontā 18 minūtēs gūti 10 punkti (2p – 2/3, 3p – 2/4).

Ovjedo vienība šobrīd atrodas čempionāta līderpozīcijās, trīs spēlēs izcīnot tikpat uzvaras.