CAF izveido Āfrikas futbola Superlīgu

04/07/2022 17:12
Futbola bumba

No 2023.gada tiks izspēlēts Āfrikas Superlīgas turnīrs, kura balvu fonds būs 100 miljoni ASV dolāru (96 miljoni eiro), pirmdien paziņoja Āfrikas Futbola konfederācija (CAF). Pagaidām netiek ziņots, cik vienību piedalīsies jaunajā turnīrā, tomēr tas ritēs līdzās CAF Čempionu līgas sacensībām.

“Superlīga, kas ieviesīs jaunu dvesmu Āfrikas futbola dzīvē, tiks oficiāli prezentēta augustā organizācijas asamblejā Tanzānijā,” teikts CAF paziņojumā. Par šāda turnīra izveidi pagājušajā gadā nobalsoja 54 CAF dalībvalstis.

“Mums ir ļoti daudz investoru un sponsoru, kuri vēlas ar mums sadarboties CAF Superlīgā,” norāda CAF prezidents Patrīss Motsepe. “Tai ir milzīgs potenciāls būtiski celt Āfrikas futbola līmeni un padarīt to vēl spēcīgāku.” “Ievērojama naudas summa no Superlīgas tiks ieguldīta atpakaļ Āfrikas futbolā, un daļa no procesa ietver viena miljona ASV dolāru dotāciju katrai no 54 CAF biedru asociācijām ik gadu. Nauda būs paredzēta ieguldīšanai futbola un jaunatnes attīstībā.”

CAF

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
11/08/2022 22:11

NBA iemūžina sesto numuru, Porziņģi tas neskars

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) par godu nesen mirušajai līgas leģendai Bilam Raselam lēmusi izņemt no aprites sesto numuru, taču latvietim Kristapam Porziņģim nebūs jāizvēlas cits numurs. The NBA will retire…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām