“Canadiens” aptur Makdeividu un pārsteidz “Oilers”, Vegasa izrēķinās ar pastarīti (VIDEO)

13/02/2023 09:10

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) notika četras spēles. Vienā no tām Monreālas “Canadiens” ar 6:2 pārsteidzoši apspēlēja Edmontonas “Oilers”.

“Canadiens” rindās divus vārtus guva aizsargs Džordans Heriss, kurš arī tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni. Pa diviem (0+2) punktiem arī Džonatana Druēna un Jevgēņija Dadonova kontā, taču galveno darbu Monreālas vienība paveica savā laukuma pusē – apturēts tika līgas rezultatīvākais spēlētājs Konors Makdeivids. Negūstot punktus, zvaigžņotajam uzbrucējam pārtrūka 15 spēļu rezultativitātes sērija. “Canadiens” vārtsargs Džeiks Alens atvairīja 29 metienus.

Citā mačā Vegasas “Golden Knights” ar 7:2 sagrāva Anaheimas “Ducks”. Lai gan pēc otrā perioda rezultāts bija tikai 2:1 Vegasas vienības labā, izšķirošajā periodā Rietumu otrā labākā komanda izrēķinājās ar pastarītes aizsardzību un guva piecus vārtus. Interesanti, ka ar precīziem metieniem izcēlās septiņi dažādi “Golden Knights” hokejisti.

Vēl Sietlas “Kraken”, pateicoties Džeidena Švarca diviem vārtu guvumiem, ar 4:3 pārspēja Filadelfijas “Flyers”. Ar golu un rezultatīvu piespēli panākumu sekmēja arī Džonatans Eberle. Abi uzbrucēji izpelnījās attiecīgi spēles pirmās un otrās zvaigznes titulus. Sietlas klubs tādējādi pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Visbeidzot Sanhosē “Sharks” visai pārsteidzoši ar 4:1 sakāva Vašingtonas “Capitals”. Lielisks mačs pieredzējušajam zviedru aizsargam Ērikam Karlsonam, kurš guva vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, izpelnoties mača pirmās zvaigznes godu. 1+1 gan Aleksandram Barabanovam, gan Tomašam Hertlam.