“Canadiens” īpašnieks atvainojas par drafta izvēli: Logana darbības neatspoguļo mūsu vērtības

28/07/2021 22:39

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Monreālas “Canadiens” īpašnieks Džefs Molsons bija spiests atvainoties sabiedrībai par pirmās kārtas izvēli 2021. gada draftā.

Īsi pirms drafta 18 gadus vecais kanādiešu aizsargs Logans Mailu nonāca skandālā. Kļuva zināms, ka pagājušajā sezonā viņš, būdams Zviedrijas kluba “”Lejon hokejists, dzimumakta laikā nofotografēja savu partneri bez viņas atļaujas un vēlāk šo foto izplatīja komandas čatā, par ko Zviedrijas varas iestādes viņam piešķīra naudas sodu.

Vēlāk pats Mailu prasīja, lai viņa kandidatūru noņem no NHL drafta. Taču, atšķirībā no NBA drafta, Ziemeļmerikas vadošajā hokeja līgā šāda procedūra nav paredzēta, kā rezultātā aizsargs palika starp pieejamiem hokejistiem un viņu pirmajā kārtā ar 31. numuru izvēlējās “Canadiens”, par ko organizācijas izpelnījās bargu kritiku no līdzjutējiem un politiķiem.

“Daudzus no jums aizvainoja mūsu lēmums. Saprotu, ka no mums tiek gaidīts vairāk, un kā mēs jūs pievīlām. “Canadiens” ir vairāk nekā vienkārši hokeja komanda. Logana darbības neatspoguļo mūsu vērtības, un es vēlos atvainoties par sāpēm, kuras jūs izjutāt šīs izvēles dēļ. Runājot par jauno sievieti upuri, es gribētu teikt, ka mēs nekādā gadījumā nemēģinām noniecināt to, ko viņai nācās un nāksies piedzīvot. Nevienam nav jācieš no šādas pieredzes.

Bet mūsu izvēle nebija domāta kā necieņas izrādīšana pret viņu, viņas ģimeni, sievietēm vai citām šādu situāciju upuriem. Mūsu lēmums nekādā mērā nebija domāts ka atbalsts vardarbībai pret sievietēm. Logans ir jaunais cilvēks, kurš pieļāvis kļūdu. Viņš dziļi nožēlo par to. Vēlos vēl vienu reizi atvainoties visiem cilvēkiem, kurus ietekmēja mūsu lēmums,” teica Molsons.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….