“Canadiens” panāk septīto spēli pret “Maple Leafs”; Pastrņāka “hat-trick” veicina “Bruins” panākumu otrās kārtas ievadā (VIDEO)

30/05/2021 11:18
Davids Pastrņāks un Patrīss Beržerons

Aizvadītajā naktī ar diviem mačiem turpinājās Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīrs. Pirmajā kārtā neizšķirtu 3-3 panāca Monreālas “Canadiens”, kas ar 3:2 apspēlēja Toronto “Maple Leafs”.

Pirmais un otrais periods šajā spēlē aizritēja bez gūtajiem vārtiem, bet abas komandas “spridzināja” trešajā spēles nogrieznī. Divu vārtu pārsvaru pēc Korija Perija un Tailera Tofoli precīzajiem metieniem panāca “Canadiens”, taču “Maple Leafs” prata atspēlēties, jo ar goliem atzīmējās Džeisons Speca un Tomass “TJ” Brodijs. Pamatlaiks beidzās ar 2:2, bet papildlaikā Jesperi Kotkaniemi izrāva Monreālai uzvaru ar 3:2.

Izšķirošais mačs risināsies 1. jūnijā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

Otro kārtu jau uzsākušas Bostonas “Bruins” un Ņujorkas “Islanders”, pirmajā savstarpējā mačā ar 5:2 uzvarot Bostonai un izvirzoties vadībā ar 1-0. Pirmie divi periodi aizritēja līdzīgā cīņā, 40 minūtēm noslēdzoties ar 2:2, jo “Bruins” sastāvā divus vārtus guva Davids Pastrņāks, bet “Islanders” rindās precīzi bija Entonijs Beuviljē un Adams Pelehs.

Tomēr trešajā spēcīgāka bija Bostona. Vispirms 3:2 panāca Čārlijs Makavojs, tad “hat-trick” noformēja Pastrņāks (4:2), bet pēdējo naglu “Islanders” zārkā iedzina šo sezonu Bufalo “Sabres” uzsākušais Teilors Hols (5:2). Nākamais mačs abu komandu starpā risināsies 1. jūnijā plkst. 2:30 pēc Latvijas laika.