“Canucks” apskatnieks atklāj vienu Šilova problēmu un paredz viņam spožu nākotni

18/04/2024 18:08
Nokopēts
Artūrs Šilovs

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” žurnālists Tomass Drenss paudis savu viedokli par latviešu vārtsargu Artūru Šilovu.

2023./2024. gada sezonā 23 gadus vecais ripu ķērājs nospēlējis četrus mačus Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā, atvairot 88,1% metienu un vidēji ielaižot 2,47 ripas. Sezonas lielāko daļu viņš pavadījis Amerikas hokeja līgas (AHL) vienībā Ebotsfordas “Canucks”, atvairot 90,7% metienu un vidēji ielaižot 2,74 ripas.

“Šosezon Šilova problēma Ebotsfordā bija konsekvence, un daļēji mēs to varējām redzēt arī viņa četros mačos Vankūveras sastāvā,” norāda apskatnieks. “Viņa gabarīti un eksplozivitāte bija redzami NHL, bet bija vērojamas arī dažas izaugsmes problēmas.

Tomēr viņš “Canucks” iedeva kvalitatīvu starta vārtsarga sniegumu pusē no spēlēm, un, lai arī atvairīto metienu rādītājs neizskatās iespaidīgi, Šilovs cīnījās, bija gatavs spēlēt tad, kad tas bija vajadzīgs, un nopelnīja punktus visās četrās spēlēs. Tas ir viss, ko būtu prātīgi gribēt no gados jaunā trešā vārtsarga, kuram priekšā ir spožā nākotne.”

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām