“Canucks” iemet septiņas ripas “Senators” vārtos (VIDEO)

26/01/2021 09:32
Brendons Saters

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās viena spēle, kurā Otavas “Senators” ar 1:7 zaudēja Vankūveras “Canucks”.

Pirmajā periodā Otava nonāca iedzinējos ar 0:2, vārtus gūstot Brendonam Sateram un Taileram Mote. Otrās trešdaļas vidū Ostins Vatsons samazināja deficītu, tomēr tas bija “Senators” vienīgais vārtu guvums šajā spēlē. Līdz otrajam pārtraukumam “Canucks” palielināja pārsvaru līdz 1:4, vienus vārtus gūstot arī mazākumā, bet noslēdzošajās 20 minūtēs “Senators” vārtos ielidoja vēl trīs ripas.

Par mača varoni kļuva jau pieminētais Saters, kurš atzīmējās ar “hat-trick”. Lielisks bija arī Vankūveras vārtsargs Tetčers Demko, kurš atvairīja 36 no 37 metieniem.

Otavas klubam tas bija trešais zaudējums pēc kārtas un piektais sezonas sešos mačos.