“Canucks” uzbrucējs gūst divus vārtus 11 sekunžu laikā NHL mačā (VIDEO)

14/03/2019 09:47

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Vankūveras “Canucks” uzbrucējs Tailers Mote trešdien izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem ļoti īsā laika periodā.

“Canucks” ar 4:1 pārspēja Ņujorkas “Rangers” hokejistus, bet Mote vārtus pirmajā periodā guva ar 11 sekunžu intervālu 9:34 un 9:45 minūtēs, panākot 3:0. Ātrāk par viņu divus vārtus NHL vēsturē spējis gūt tikai Gerijs O’Flertijs, kurš to paveica deviņās sekundēs 15. martā 1974. gadā.

Vēl uzvarētāju rindās vārtus guva Broks Bezers un Džeiks Virtanens, kamēr “Rangers” sastāvā vienīgo precīzo metienu izpildīja Pāvels Bučnevičs.

Tikmēr citā duelī seši dažādi spēlētāji guva vārtus Ņūdžersijas “Devils” uzvarā ar 6:3 pret Edmontonas “Oilers”. Ņūdžersijas vienībai izdevās pārtraukt septiņu zaudējumu sēriju, bet pretiniekiem Konors Makdeivids trešo sezonu pēc kārtas sasniedza 100 gūto punktu atzīmi. Šajā spēlē viņam divas rezultatīvas piespēles.

Savukārt citā trešdienas spēlē Čikāgas “Blackhawks”, gūstot četrus vārtus pirmajā periodā, ar 5:4 uzveica Toronto “Maple Leafs”.

Uzvarētājiem šajā spēlē trīs punktus sakrāja Brendans Perlini, kuram vārtu guvums un divas rezultatīvas piespēles. Savukārt “Maple Leafs” rindās pa diviem punktiem tika kopumā pieciem hokejistiem.