“Capitals” atspēlējas un pārspēj “Bruins”, “Blackhakws” iznīcina “Predators”

17/11/2019 10:30

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) kopumā regulārā turnīra ietvaros tika aizvadītas 14 spēles.

Jau vēstījām, ka Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” savās mājās ar 6:1 sagrāva Toronto “Maple Leafs”, bet Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” pārtrauca zaudējumu sēriju un ar 4:2 pārspēja Otavas “Senators”.

Citā mačā Vašingtonas “Capitals” viesos ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Bostonas “Bruins” komandu.

Pirmā perioda 12. minūtē Čārlijs Koils, kurš pēc Dantona Heinena piespēles netverami raidīja ripu vārtos starp Breidena Holtbija kājsargiem. Trīs minūtes vēlāk Treviss Boids vārtu priekšā pielaboja Džona Karlsona raidījumu vārtu virzienā no zilās līnijas un izlīdzināja rezultātu.

Otrajā trešdaļā ceturtajā minūtē Dāvids Pastrņaks raidīja atlēkušo ripu vārtos un atjaunoja vadību mājiniekiem. Trešajā periodā Timotijs Ošī no vārtu priekšas trieca ripu vārtos un panāca neizšķirti. Pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās viesi.

Tikmēr Čikāgas “Blackhawks” viesos ar 7:2 (2:0, 2:0, 3:2) sagrāva Nešvilas “Predators” hokejistus.

Pirmajā periodā ar precīziem metieniem izcēlās Ēriks Gustafsons un Dominiks Kubaliks, bet otrajā trešdaļā viesu trešos un ceturtos vārtus guva Brents Sībrukss un Dāvids Kampfs. Noslēdzošajā periodā Romāns Josi samazināja starpību, bet Patriks Keins un Alekss Nīlanders (divi vārti) panāca 7:1. Trešdaļas izskaņā Josi panāca 2:7.