“Capitals” kapteinis gūst savainojumu, “Avalanche” kvalificējas “play-off” (VIDEO)

23/04/2021 11:56
Kolorado Avalanche

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās desmit spēles. Minimālo uzvaru svinēja Vašingtonas “Capitals”, pēcspēles metienu sērijā pārspējot Ņujorkas “Islanders” ar 1:0, savukārt Kolorado “Avalanche” pēc uzvaras pār Sentluisas “Blues” ar 4:2 kvalificējās izslēgšanas turnīram.

Pamatlaiks spēlē starp “Capitals” un “Islanders” noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, arī pagarinājumā vārti netika gūti. Bullīšu sērijā Vašingtonas kluba hokejisti iemeta divus metienus, atzīmējoties Niklasam Bekstremam un Jevgēņijam Kuzņecovam, vienīgo mēģinājumu “Islanders” rindās realizēja Entonijs Buveljē.

Trešā perioda beigās savainojumu guva “Capitals” kapteinis Aleksandrs Ovečkins, pagaidām vienība nesniedz komentārus par tās nopietnību.

“Avalanche” jau ceturtajā minūtē nonāca iedzinējos pret “Blues”, beigās tomēr svinot uzvaru. Divus vārtus Kolorado komandas labā guva Andrē Burakovski, kamēr pretinieku komandā divi goli Džeidena Švarca kontā. “Avalanche” kļuva par otro klubu no Rietumu konferences, kas nodrošināja dalību Stenlija kausa izcīņā.

Detroitas “Red Wings” pateicoties Jakuba Vranas četriem vārtiem pārliecinoši apspēlēja Dalasas “Stars” ar 7:3 un svinēja ceturto uzvaru pēc kārtas. Panākuma pamati tika ielikti jau pirmajā trešdaļā, pēc kuras Detroita bija vadībā ar 3:0. Jāizceļ arī “Red Wings” vārtsargs Tomass Graiss, kurš atvairīja 43 no 46 metieniem.

Citās spēlēs Toronto “Maple Leafs” ar 5:3 apspēlēja Vinipegas “Jets”, Filadelfija “Flyers” tika pie panākuma mačā pret Ņujorkas “Rangers” ar 3:2, Bostonas “Bruins” sagrāva Bufalo “Sabres” ar 5:1, Karolīnas “Hurricanes” pieveica Floridas “Panthers” ar 4:2, bet Otavas “Senators” bija pārāka mačā pret Vankūveras “Canucks” – 3:0.