“Capitals” pārtrauc “Avalanche” uzvaru sēriju, Vegasa 11 vārtu trillerī uzveic “Blues” (VIDEO)

14/02/2020 09:11

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī norisinājās 11 spēles. Par latviešu dueli starp Matīsu Edmundu Kivlenieku un Zemgu Girgensonu jau ziņojām.

Vašingtonas “Capitals”, gūstot divus vārtus noslēdzošajā periodā, ar 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) pārtrauca Kolorādo “Avalanche” piecu uzvaru sēriju.

“Avalanche” spēles rezultātu atklāja jau trešajā minūtē, kad precīzs sitiens padevās Aleksandram Barkovskim, bet pēc 12 minūtēm pārsvaru dubultoja Miko Rantanens.

Otrajā periodā “Capitals” vienus vārtus atguva, vairākumā precīzam esot Niklasam Bekstrēmam. Viesi izlīdzinājumu panāca nepilnas septiņas minūtes līdz trešā perioda beigām, bet uzvaras vārti Tīdžeja Ošī kontā perioda 18. minūtē.

Ar vārtiem uz rezultatīvu piespēli izcēlās Burakovskis, bet uzvarētājiem divas piespēles Toma Vilsona kontā.

Tikmēr Vegasas “Golden Knights” mājās ar 6:5 (2:3, 1:1, 2:1, 1:0) pagarinājumā uzveica Sentluīsas “Blues” vienību.

Komandas ar vārtu birumu lutināja jau pirmajā periodā, abām kopā gūstot piecus. Pirmie vārti tika gūti jau spēles 25. sekundē, kad viesus vadībā izvirzīja Zakarijs Senfords, bet izlīdzinājums tika panākts pēc nedaudz vairāk kā minūtes, kad vairākumā precīzs bija Makss Pačoreti. Turpinājumā Pačoreti un Senfords izcēlās vēl ar vieniem vārtiem, bet periodu “Blues” labā noslēdza Makenzijas Makīherns.

Turpinājumā Senfords izcēlās vēl ar diviem vārtiem, savukārt uzvaras vārti pagarinājumā Džonatana Marčesso kontā.

Citā spēlē Anaheimas “Ducks” mājās ar 0:6 (0:4, 0:1, 0:1) pārliecinoši zaudēja Kalgarī “Flames”.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Mīkaels Baklunds un Marks Janovskis, bet tikpat rezultatīvas piespēles iekrāja Endrū Mandžiapane un Tīdžejs Brodijs. Kems Talbots Kalgarī komandas vārtos atvairīja visus 44 metienus.

Minesotas “Wild” – Ņujorkas “Rangers” 3:4 (2:1, 1:0, 0:2, 0:0, 0:2) – pēcspēles metienu sērijā;

Nešvilas “Predators” – Ņujorkas “Islanders” 5:0 (3:0, 2:0, 0:0);

Otavas “Senators” – Arizonas “Coyotes” 3:2 (2:0, 0:1, 1:1);

Bufalo “Sabres” – Kolumbusas “Blue Jackets” 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 1:0) – pagarinājumā;

Floridas “Panthers” – Filadelfijas “Flyers” 2:6 (0:3, 0:1, 2:2);

Ņūdžersijas “Devils” – Detroitas “Red Wings” 4:1 (0:0, 0:1, 4:0);

Tampabejas “Lightning” – Edmontonas “Oilers” 3:1 (0:0, 2:1, 1:0);

Toronto “Maple Leafs” – Dalasas “Stars” 2:3 (0:1, 1:1, 1:1).