“Capitals” piedzīvo sagrāvi pret “Hurricanes”, “Avalanche” pārliecinoši uzvar “Flames” (VIDEO)

16/04/2019 08:52

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu turnīra pirmajā kārtā esošā čempione Vašingtonas “Capitals” viesos piedzīvoja sagrāvi pret Karolīnas “Hurricanes” ar 0:5 (0:1, 0:2, 0:2).

Pirmā perioda vidū mājiniekus vadībā izvirzīja Vorens Fogels. Otrā perioda septītajā minūtē Fogels pārsvaru dubultoja, bet piecas minūtes vēlāk Dagijs Hamiltons panāca jau 3:0. Trešā perioda vidū Hamiltons četrkāršoja pārsvaru, bet četras minūtes pirms mača beigām 5:0 panāca Broks Makgins. Sērijā līdz četrām uzvarām “Capitals” atrodas vadībā ar 2-1.

Citā mačā Toronto “Maple Leafs” savās mājās ar 3:2 (0:0, 3:2, 0:0) sakāva Bostonas “Bruins” komandu. Otrā perioda sākumā Trevors Mūrs izvirzīja vadībā mājiniekus, bet uzreiz pēc minūtes Davids Krejiči panāca 1:1. Perioda vidū Ostons Metjūzs atjaunoja vadību “Maple Leafs”, bet Andreas Džonsons pārsvaru dubultoja. Perioda izskaņā Čārlijs Koils rezultāta starpību samazināja – 2:3. Sērijā līdz četrām uzvarām “Maple Leafs” atrodas vadībā ar 2-1.

Tikmēr Rietumu konferencē vadību ceturtdaļfinālā pārņēmusi Nešvilas “Predators”, kas pirmdien izbraukumā ar 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) apspēlēja Dalasas “Stars”, sērijā panākot 2-1. “Predators” vārtsargs Peka Rinne šajā cīņā pamanījās atvairīt 40 metienus, bet uzvaru viesiem nodrošināja Mikaels Granlunds, kurš ar precīzu metienu atzīmējās 52. minūtē.

Pie otrās uzvaras sērijā pirmdien tika arī Kolorādo “Avalanche”, kas savā laukumā ar 6:2 (3:0, 2:1, 1:1) pieveica regulārā čempionāta Rietumu konferences labāko vienību Kalgari “Flames”, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1. Viens no “Avalanche” līderiem Neitans Makinons šajā cīņā atzīmējās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, kamēr “Flames” vārtsargs Maiks Smits pamanījās atvairīt 50 metienus.