“Capitals” sagādā “Flames” trešo zaudējumu pēc kārtas; “Oilers” pieveic “Predators”

28/10/2018 11:03
Vašingtonas Capitals, Sportazinas.com

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas 11 spēles. Trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Kalgari “Flames”, kas atzina Vašingtonas “Capitals” pārākumu, bet Edmontonas “Oliers” kopš vairāku gadu pārtraukuma uzveica Nešvilas “Predators”.

“Capitals” spēli sāka agresīvāk, jau pirmajā periodā gūstot divus vārtus. Ar rezultatīvu sniegumu izcēlās Jakubs Vrana un Tīdžejs Ošijs. Tomēr tajā pašā trešdaļā “Flames” hokejisti rezultāta starpību spēja atspēlēt, kad ar vārtiem izcēlās Treviss Hamoniks un Eliass Lindholms.

Otrajā trešdaļā vadību atkal pārņēma Vašingtona, kad vārtus guva Mets Niskanens. Trešajā periodā līdz pat 19. minūtei vārti netika gūti, bet tad neizšķirtu pirms pamatlaika beigām izrāva Metjū Tkačuks. Papildlaiks noslēdzās neizšķirti, bet pēcspēles metienos veiksmīgāki izrādījās “Capitals” hokejisti.

“Capitals” rindās pirmo uzvaru piedzīvoja vārtsargs Fīnikss Koplijs, kurš atsargāja 27 pretinieku metienus.

Citā spēlē Edmontonas “Oilers” ar 5:3 pārspēja Nešvilas “Predators” vienību. Tā bija Edmontonas pirmā uzvara pār “Predators” kopš 2014. gada.

Tikmēr piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Minesotas “Wild”, kas ar 3:2 pārspēja Kolorado “Avalanche” hokejistus.  Uzvaras vārtus “Wild” vienībai trīs minūtrs līdz pamatlaika beigām guva Jonass Brodins.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Bostonas “Bruins” – Monreālas “Canadiens” 0:3 (0:2, 0:0, 0:1);

Kolumbusas “Blue Jackets” – Bufalo “Sabres” 5:4 (1:2, 3:0, 0:2, 1:0) – papildlaikā;

Toronto “Maple Leafs” – Vinipegas “Jets” 3:2 (0:1, 0:1, 3:0);

Arizonas “Coyotes” – Tampabejas “Lightning” 7:1 (3:0, 2:0, 2:1);

Minesotas “Wild” – Kolorādo “Avalanche” 3:2 (0:1, 1:0, 2:1);

Sentluisas “Blues” – Čikāgas “Blackhawks” 7:3 (2:2, 2:1, 3:0);

Vankūveras “Canucks” – Pitsburgas “Penguins” 0:5 (0:0, 0:2, 0:3).