“Capitals” sagrauj “Panthers” un vēlreiz izvirzās vadībā sērijā

07/05/2022 22:54
Vašingtonas

Sestdien Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Vašingtonas “Capitals” savā laukumā ar rezultātu 6:1 pārspēja Floridas “Panthers”, izvirzoties vadībā Austrumu konferences pirmās kārtas sērijā ar 2-1.

Spēles rezultātu pirmā perioda trešajā minūtē atklāja “Panthers” uzbrukuma līderis Džonatans Huberdo, taču 26 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām laukuma saimnieki prata izlīdzināt rezultātu uz tablo, vairākumā vārtus gūstot Tīdžejam Ošī.

Spēles turpinājumā “Capitals” guva vēl piecus bezatbildes vārtus – mača 30.minūtē izcēlās Markuss Johansons, pusotru minūti pirms trešdaļas beigām golu iemeta Trevors van Rīmsdaiks, bet noslēdzošā perioda vidū 4:1, spēlējot skaitliskajā vairākumā, panāca komandas kapteinis Aleksandrs Ovečkins. Piekto ripu Vašingtona iemeta tukšos “Panthers” vārtos, kad viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet punktu spēlei pamatlaika pēdējā minūtē pielika Garnets Hetevejs.

Iepriekš sērijas pirmajā spēlē viesos uzvaru ar 4:2 izcīnīja “Capitals” vienība, bet divas dienas vēlāk “Panthers” hokejisti svinēja graujošu panākumu ar 5:1. Sērijas ceturto spēli komandas aizvadīs otrdien, 10.maijā, plkst. 02:00 pēc Latvijas laika.