“Capitals” samet astoņas ripas uzvarā, Ovečkins paliek bez vārtu guvuma (VIDEO)

12/04/2021 11:49
Vašingtonas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Vašingtonas “Capitals” ar rezultātu 8:1 sagrāva Bostonas “Bruins”. Pa diviem vārtiem uzvarētāju rindās iemeta Konors Šīrijs, Timotijs “TJ” Ošī un Lars Ellers, bet pa reizei atzīmējās Toms Vilsons un Niks Dovds. Tikmēr vienīgos vārtus “Bruins” labā guva Kreigs Smits. “Capitals” labākais vārtu guvējs Aleksandrs Ovečkins šajā rezultatīvajā cīņā nopelnīja tikai vienu rezultatīvu piespēli.

Ņujorkas derbijā, lai noskaidrotu uzvarētāju bija nepieciešams papildlaiks, kurā labāki izrādījās “Islanders”, pārspējot “Rangers” ar 3:2. Uzvaras vārtus autors bija Raiens Puloks, bet pamatlaikā izcēlās Kails Palmieri un Žans-Gabriels Pažo. Savukārt zaudētājiem golus iemeta Libors Hajeks un Brendans Smits.

Vēl vienā cīņā ar 65 minūtēm bija par maz, lai noskaidrotu uzvarētāju. Nešvilas “Predators” ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Dalasas “Stars”. Izšķirošo “bullīti” realizēja Raiens Johansens. Vēl uzvarētājiem rezultatīvi bija Raiens Eliss un Jakovs Treņins, bet zaudētāju sastāvā Rūps Hincs un Džeimijs Oleksiaks.

Vegasas “Golden Knights” vārtsargs Marks Andrē Flerī svētdien palika nepārspēts, kaldinādams savas komandas uzvaru. “Golden Knights” mājās ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) uzveica Arizonas “Coyotes”. Flerī neitralizēja visus 14 pretinieku metienus un svinēja 484.uzvaru karjerā, kas ir tikpat, cik ceturtajā pozīcijā esošajam Edam Belfūram. Par piecām uzvarām vairāk ir Roberto Luongo, 551 panākumu savulaik svinēja Patriks Ruā, bet pārliecinošs rekordists šajā sarakstā ar 691 uzvaru ir Martēns Brodērs. Tāpat Flerī “sausajās” spēlēs panāca 15.pozīcijā esošo Ruā – abi karjeras laikā bijuši nepārspēti 66 cīņās. Vienīgie vārti šajā spēlē tika gūti trešā perioda vidū, kad laukuma saimniekiem izcēlās Tomāšs Noseks.

Gana drošu uzvaru viesos svinēja arī Kolorādo “Avalanche”, kas ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) uzveica Anaheimas “Ducks”. Devīto spēli pēc kārtas pie rezultativitātes punktiem tika Neitans Makinons, kurš guva vārtus un asistēja vienā vārtu guvumā. Gabrielam Landeskogam bija vārti un divas piespēles, zviedram sasniedzot 500 punktu robežu.

Savukārt Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” viesos ar 5:3 (0:2, 2:0, 3:1) pārspēja Filadelfijas “Flyers”, izcīnot desmito uzvaru sezonā. “Sabres” pamatus uzvarai ielika trešajā periodā, kad 25 sekunžu laikā divus vārtus guva Rasmuss Asplunds un Džefs Skiners.

Jau vēstīts, ka latviešu hokejists Teodors Bļugers kopā ar Pitsburgas “Penguins” klubu ar 5:2 uzvarēja Ņūdžersijas “Devils”. Bļugers atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli. Latvietis uz ledus pavadīja 13 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā izdarīja rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 43% iemetienus, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

NHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Nešvilas “Predators” – Dalasas “Stars” 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Bostonas “Bruins” – Vašingtonas “Capitals” 1:8 (0:3, 0:3, 1:2);

Ņūdžersijas “Devils” – Pitsburgas “Penguins” 2:5 (1:2, 0:1, 1:2);

Ņujorkas “Islanders” – Ņujorkas “Rangers” 3:2 (2:0, 0:2, 0:0, 1:0) – pagarinājumā;

Anaheimas “Ducks” – Kolorādo “Avalanche” 1:4 (0:1, 0:1, 1:2);

Vegasas “Golden Knights” – Arizonas “Coyotes” 1:0 (0:0, 0:0, 1:0);

Filadelfijas “Flyers” – Bufalo “Sabres” 3:5 (2:0, 0:2, 1:3)