“Capitals” sastāvam piesaista ārkārtas vārtsargu – amatieri bez komandas

15/11/2018 09:21

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī notika četras spēles. Vašingtonas “Capitals” ar 1:3 izbraukumā atzina Vinipegas “Jets” pārākumu, bet Stenlija kausa īpašniekiem nevarēja palīdzēt vārtsargs Brendens Holtbijs, kas nozīmēja, ka “Capitals” bija spiesti izsaukt ārkārtas palīdzību – kādu Vinipegas amatieru vārtsargu, kurš varētu ieņemt vietu uz komandas soliņu.

Par ārkārtas rezerves vārtsargu kļuva 31 gadu vecais Geivins Makkeils, kurš ikdienā trenē vietējo sieviešu komandu, bet savas hokejista karjeras laikā spēlējis tikai junioru hokeju.

Zīmīgi, ka katrai NHL komandai neatkarīgi no spēles vietas nepieciešams viens papildus vārtsargs ārkārtas situācijām, bet Makkeils jau reiz piedzīvojis NHL atmosfēru, kad Vinipegā ieradās Kolorādo “Avalanche”, bet spēlēt nevarēja Džonatans Remīrs.

Makkeils savu NHL debiju vēl nepiedzīvoja, bet “Capitals” komanda izcēlās tikai ar vieniem gūtiem vārtiem, kad pirmajā periodā precīzs bija Jakubs Vrana. Otrajā periodā neizšķirtu panāca Marks Šeiflī, bet trešajā trešdaļā mājinieki guva vēl divus vārtus, nokārtojot savu trešo uzvaru pēc kārtas.

Kolorado “Avalanche” spēja gūt piecus vārtus pēc kārtas un ar rezultātu 6:3 majās pārspēt Bostonas “Bruins”. Cīņas otrajā periodā Kolorādo vienība atradās iedzinējos ar 1:3, bet spēja spēli novirzīt sev labvēlīgā gultnē. Trīs vārtus komanda guva spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Līgas rezultatīvākais spēlētājs Miko Rantanens savai bilancei pievienoja gūtus vārtus un divas rezultatīvas piespēles. Kopumā soms 22 spēles izcēlies ar 29 rezultativitātes punktiem – septiņi vārtu guvumi un 22 rezultatīvas piespēles.