“Capitals” sistēmas vārtsargs: Vienreiz pēc Ovečkina metiena nevarēju pakustināt žokli visu dienu

Viteks Vanečeks, sportazians.com
Viteks Vanečeks | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas () komandas Vašingtonas “Capitals” sistēmas vārtsargs Viteks Vanečeks sarunā ar čehu medijiem dalījies iespaidos par kopīgi pavadītajiem treniņiem ar vienību.

Vanečeks pauda sajūtas par dalību “Capitals” treniņos: “Bija lieliska sajūta, kad vari piedalīties treniņos kopā ar NHL spēlētājiem un kopīgi pavadīt laiku. Vislabāk atmiņā palicis Aleksandra Ovečkina kautiņš ar Andreju Svečņikovu.”

Čehu vārtsargs atminējās stāstu par Ovečkinu: “Atceros, ka vienreiz Aleksandrs palūdza man iestāties vārtos, lai varu viņam palīdzēt trenēt metienu. Viņš uzmeta vienu reizi, otru reizi, trešo reizi un ceturtajā metienā viņš trāpīja man pa ķiveri.”

“Viņš trāpīja tieši pa žokli un ar to arī treniņš beidzās. Pēc tam visu atlikušo dienu nevarēju sakošļāt ēdienu,” piebilda 23 gadus vecais vārtsargs.

Vanečeks aizvadītās sezonas izslēgšanas spēļu turnīrā uz īsu brīdi pievienojās “Capitals” komandai, būdams vienības trešais vārtsargs.

Čehu vārtsargu 2014. gadā NHL draftā otrajā kārtā ar kopējo 39. numuru izvēlējās Vašingtonas “Capitals”, taču NHL viņš vēl nav debitējis.

Līdz šim Vanečeks lielākoties pārstāvējis “Capitals” fārmklubu Hēršijas “Bears”, kurš spēlē Amerikas hokeja līgā (NHL). Aizvadītajā regulārajā sezonā viņa kontā 38 mači, kuru laikā vidēji mačā ielaisti 2,62 vārti un atvairīti 90,7% pretinieku metienu. Savukārt četros izslēgšanas spēļu turnīra mačos – ielaisti 2,25 vārti un atvairīti 93,5% pretinieku metienu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par